Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez cikinek számít...

Szerintetek ez cikinek számít vagy inkább jelentéktelen? Mit gondolhat rólam a tanárom?

Figyelt kérdés
Néha a legpitibb dolgokat is fel tudom fújni és szinte mindentől ég az arcomról a bőr. Ez is egy ilyen eset volt. Ma történt, hogy motorral mentem suliba. Az épülethez vezető kanyarban megcsúsztam és elestem. Nem történt semmi bajom, de a motort egyedül nem tudtam felállítani. Erőlködtem, mikor a segítségemre sietett az egyik tanárom, akit csak fél éve ismerek. Nagyon szégyelltem magamat.
2013. márc. 8. 20:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy én lány vagyok.
2013. márc. 8. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Én ezt nem érezném cikinek!:) Mindenkivel megeshet ilyesmi! Én is estem már hasra az újonnan megismert tanárom előtt.:)
2013. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmi gáz a dologban.....Szégyelni sem kell magad... Bárkivel megeshet... H éppen a tanárod segített..az sem baj... Feltehetően te is segítenél- akár a tanárodnak- is ha így járna. Bármelyik udvarias ember megtenné...
2013. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!