Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat vajon ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat vajon ezek után?

Figyelt kérdés

Még nyáron megismertem egy csajt, akivel le is feküdtünk. Ő mondta, hogy nagyon jó voltam, stb. Én meg azzal köszöntem el reggel, hogy majd beszélünk. Na szóval nem igazán akartam akkoriban kapcsolatot, és nem hívtam fel, nem kerestem. Most viszont egy haverom rádumált, hogy csináljak valamit, és bejelöltem facen.

Lányok ti mit gondolnátok így fél év után?



2013. febr. 28. 22:22
 1/8 anonim válasza:
Hat nem valoszinu h egybol hatast fog dobni, hogy fel ev mulva fel bukkantal... De ha akarsz tole valamit akkor azt magadert akard s a kapcsolatotokert es ne azert mert a haverod mondta h tedd... ez az en velemenyem:)
2013. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaja, nyilván magamért akarom, de igazából álltam a szavam, mert azt mondtam, hogy "majd kereslek" és a fél év is a majdon belül van :D
2013. febr. 28. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nyerhetsz vele és semmit se veszítesz. Így hát miért ne?
2013. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fospuska ***** válasza:
mondjuk a csaj helyében nem verdesném a seggem a glóbuszhoz,hogy gerincre vágtad,aztán balra el. most azt gondolnám a helyében,hogy megint csak töcskölni akarsz. :)
2013. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fannyyy ***** válasza:
Fél év is a majdon belül van :) Végülis igazad van. De ha van tartása a csajnak akkor nem foglalkozik már veled.
2013. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fospuskának valahol igaza van :D
2013. febr. 28. 23:09
 7/8 A kérdező kommentje:
viszont máshonnan nézve, ő is élvezi, én is, mi ebben a rossz???
2013. febr. 28. 23:13
 8/8 fospuska ***** válasza:
elvileg semmi,ha ő is így gondolja.:)
2013. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!