Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan döntsek?...

Mit csináljak? Hogyan döntsek? /többi lent)

Figyelt kérdés
Szeptembertől utolsó évem lesz szakközépen és még mindig nem tudom hogy mit tanuljak tovább. Tanácsot szeretnék kérni, hogy ami engem érdekel abból mit tudnák ki hozni. Szóval le írom: Imádom az angol nyelvet és érdekel is az amerikai kultúra és ehhez kapcsolódó dolgok. Érdekel még az emberi test felépítése (ezen belül is a csontok, az agy működése és az örökléstan) A belsőépítészet érdekel. A tanári állás is érdekel (Ezen belül az irodalom és angol tanári állás érdekel). A csillagászat is érdekel és az űrkutatás is. Minden féle képen külföldön szeretnék elhelyezkedni. Olvastam a anglisztikáról de azt mondják azzal semmire se lehet menni? Miért nem?
2013. ápr. 11. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!