Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Velem van a gond? Vagy ez...

Velem van a gond? Vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a téma jó-e, de eléggé idegesít már.

Szóval: Van egy tesitanárom, aki gyakran futtat minket a sportpályán. (hozzá kell tennem, nem tudok futni, mert nagyon gyorsan kifáradok és nem kapok levegőt, vagy a térdem elkezd görcsölni) Amikor a kör közben megállunk, még hozzátesz egy kört, ha aközben is megállunk, akkor még egyet, és így tovább...(nem jön rá, hogy minél többet futunk, annál kevésbé megy) Én nem tudok egyhuzamban lefutni 400 métert, akármilyen tempóban kell is. És amikor odahívott magához, kijelentette, hogy ő egyáltalán nem ért engem, merthogy életerős, vékony lány vagyok, és egy ilyet bármikor lefutok. (??? :O nincs szeme?) Vagy ha nem megy, akkor hozzak róla papírt. (hozzáteszem, egy hónappal korábban adtam neki egy ortopédustól való papírt, arról, hogy a porcaim nem jók a térdemben)

Azután meg azt mondta, hogy bebeszélem magamnak, hogy nem tudok futni, vagy hogy nem akarok futni. A legfurcsább az, hogy rajtam kívül még csak eg lányt b@sztat, de mindenki más tökéletes. (nem vicc! Minket még csak emberszámba sem vesz). Aztán amikor megmondom, hogy már hozztam be papírt, akkor meg leszól, hogy ne beszéljek vissza.

Tényleg az én fejemben van a gond?



2013. ápr. 18. 21:01
 1/9 anonim válasza:

Szia!



Nekem az az érzésem,hogy a tanárod valami miatt nem kedvel Téged,vagy nem vagy neki szimpatikus és ezért viselkedik így Veled szemben...

2013. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán elsőnek igaza van.Mondjuk ezt akkor se kéne csinálnia.

Szerintem ha másképp nincs megoldás,akkor próbálj segítséget kérni egy másik tanártól,hogy beszéljen vele.

2013. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már kértem az osztályfőnöktől, de ő sem tud tenni semmit. Már a tanárnál is megkérdeztem, de az igazság az, hogy órán kívül rendes, és olyankor még azt mondja, hogy "Sajnálom, hogy ilyen rossz a véleményed rólam. Pedig én annyira kedvellek"
2013. ápr. 20. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez fura.

Amúgy azt,hogy mennyire kedvel,azt milyen hangnemben mondta?Normális hangnembe?Vagy esetleg hazudhatott?

De ha amúgy tényleg kedves,lehet csak túl szigorú tanár..és nem konkrétan veled van baja.Mondjuk mondod hogy a többiek (kivéve 1 lányt) tökéletesek..akkor nem tudom.

És a szüleid nem beszélnének vele?Vagy már meg is történt?

(Utóbbihoz csak annyi megjegyzésem lenne,hogy azért túl rosszba se legyél vele szerintem)

2013. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mentesd föl maga tornából
2013. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A torna tanárok nagy "állatok" tudnak lenni

Nálunk is (általánosban) azt akarta a barom torna tanár pl. hogy menjek kosarazni!

Én meg pont a kosarat nagyon utáltam

2013. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak az a baj (nálad), hogy így meg lehet,

meg fog buktatni

2013. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vidd be neki azt az orvosi papírt még egyszer

(lehet elvesztette)

Vagy írasd meg még egyszer (Mást nem tudsz csinálni

Mert nem fog hagyni)

2013. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17:13 vagyok..ez még eszembe se jutott de az egyik válaszoló nagyon jól írta..mentesd fel magad.

Ez lenne a legjobb

2013. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!