Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti a tanár, hogy nem...

Megteheti a tanár, hogy nem enged érettségizni?

Figyelt kérdés

Esti gimnáziumban nem sikerül 25%-ra a matek próba érettségi. A tanár azt mondja akinek 1-es lesz az nem jöhet érettségizni. Az érettségi díj be van fizetve.


Szerintem igazságtalan, önző dolog a tanár részéről.



2013. ápr. 24. 10:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
:D
2013. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
itt még mindig a tanárról van szó "okosok" -.-
2013. ápr. 24. 15:44
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Önző??? Mi haszna belőle a tanárnak, ha ott tart még egy évre egy tanulót, akivel csak baja van, és semmi sikerélménye? Érted az önző szó jelentését?
2013. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Azért önző mert ő nem fogja magát égetni azzal, ha valaki megbukik.
2013. ápr. 25. 14:18
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez égetés. Van, ahol az igazgató elvárása a tanárokkal szemben, hogy csak azt engedjék érettségire, aki várhatóan át is fog menni.
2013. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%

Tesóm is megy érettségizni, de úgy hogy esti iskola, stb nélkül, csak az érettségire megy


ha van ilyen lehetőség, akkor mi alapján korlátozzák be azokat akik esti iskolábol mennek érettségire? elég igazságtalannak érzem a dolgot


amellett hogy valóban jóval kevesebb az esély a sikerre mondjuk egy 10%-osan sikerült probaérettségvel mint mondjuk egy 50%-ossal

de ez itt lényegtelen, estire azért jár az ember (meg fizeti) hogy oktassák, érettségi meg külön

én biztos fel lennék háborodva, föleg ha pénz is be van fizetve


meg az egész logikátlan, hiszen ha az egész után az érettségi lenne a lényeg, akkor miért akadályozzák meg egy ilyen elöszüréssel az embert

2013. ápr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

03:17

A testvéred nyilván elvégezte a középiskola utolsó évfolyamát bukás nélkül, különben nem érettségizhetne, a kérdező pedig még nem tette meg ugyanezt. Félinformációkra ne alapozz véleményt. A pénznek meg semmi köze hozzá, azzal a tudást nem lehet megvenni, a tanulást nem lehet helyettesíteni, csak a tanítást megfizetni. Akik normális időben végzik el az iskolát és vizsgáznak le, azoknak a tanítása és vizsgája is pénzbe kerül, csak nekik az állam fizeti. Nem ez a különbség.

2013. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27%
esti iskola az car én megcsináltam az utolsó évet is az az a 12 osztályt elmentem érettségizni és nem engedtek át most itt vagyok igy megvan a középiskola összes osztálya de maga az érettségi az már nincs meg na ez szerinted nem igazságtalan kérdező?
2013. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
car? meg tudtad irni 25 szazalekra? nem viccbol huztak meg
2013. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
54%
jo nem irtam meg 25 százalékot de ez milyen már h megvan a négy év oszt mégse engednek át legalább kegyelembol átengedhetek volna ha már végigszenvedtem 4 illetve 5 évet.
2013. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!