Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz, kémia. Csak én...

Emelt biosz, kémia. Csak én vagyok "elkeseredve"?

Figyelt kérdés
Hónapok óta tanulom az elméletet, csinálom a feladatokat, de mégis úgy érzem, hogy nem tudom úgy megírni ahogy szeretném. Kémiából pl. ezek a számolások igen durvák. Ti hogy vagytok vele? Vagy csak én aggódom túl?

2013. ápr. 29. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát én semmi ilyeneket nem tanulok meg, mint pettyegetett tüdőfű. XDXD De példának okán én még az evolúciót még nem is néztem át, meg úgy abból semmit nem tudok. Ugyanez igaz környezetvédelemre.
2013. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 mi lesz benne, az a lényeg, hogy tudjam :D
2013. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok szerencsét mindannyiunknak :) aztán gyertek majd informálni, hogy hogy sikerült :)
2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Volt genetika és biokémia is kedves válaszoló! :P kinek hogy sikerült? Nekem nagyon nehéz volt, valahol csak tippelgettem, remélem összejön a 70 pont! Az esszék viszont tetszettek! A sejtosztódásokat azt hittem hogy jól tudom erre jött ez a mai feladat :P ......
2013. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az évgyűrűs nem leendő orvos-, gyógyszerész-, állatorvosoknak készült. Az a feladat szerintem nevetséges volt... El se olvastam. Az 1. feladatban bennem maradtak kételyek, nem tudtam pontosan, hogy most melyik a feltétlen meg feltételes, mert nekem kétértelmű volt több is. A genetikás feladat cudar rossz lett, de nem lepődök meg, mert genetikát egyáltalán át sem néztem. A növényes feladat is eléggé nehéz volt nekem. Egynél én többet is beírtam volna, de csak egyet lehetett... A sejtosztódásról meg már ne is beszéljünk. Kb. az ökológiás feladat sikerült legjobban.
2013. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nálam: esszé, szív, etológia és ökológia nagyon jól sikerült, genetika és neuroendokrin rendszer képlékeny, kb talán fele, a maradék meg egy rakás... mindenhova írtam valamit meg az is igaz, hogy nem csak vaktában tippeltem, viszont egyrészről én nagyon rossz tippelős vagyok, ha kettő közül kell választanom, akkor mindig kivétel nélkül a rosszabbikat jelölöm, másrészről a meiózisosnál azok a diagramok... hát ott konkrétan agyvérzés, szívroham, minden utolért. Én ilyen 70-80-nak érzem, ha jók a tippjeim, akkor sztem a 80 esélyes, de aztán lehet, hogy kb csak 60 lett. 75-re már azt mondom jó, de függ ugye a holnapi kémiától is. Jó volna, ha a bioszom egy 80 %- lenne.
2013. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha neked 80 lesz az nagyon jó. AKkor nem mondhatod, hogy a többi egy rakás sz.r:D Én már 60-nak is örülnék. Szóbelivel valószínű úgy bejutnék a vágyott helyemre.
2013. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"Hát szerintem az évgyűrűs nem leendő orvos-, gyógyszerész-, állatorvosoknak készült. "


Nem csak azok írnak emeltet, akik orvosira, gyógyszerészetire vagy állatorvosira mennek.

2013. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!