Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott angol érettségi...

Előrehozott angol érettségi idegen helyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elmenni angolból középszinten érettségizni októberben, de a sulim nem szervez érettségit ősszel , csak májusban.Én viszont szeretnék túlesni rajta , középfokú nyelvvizsgám is van , de félek hogy az idegen tanárok alápontoznák az érettségimet vagy szóbelin kevesebb pontot adnának.Tavasszal viszont nem szeretnék menni az év végi hajtásban.

Volt valaki hasonló helyzetben? Lécci , írjatok véleményeket és tapasztalatokat.



2013. máj. 13. 18:38
 1/8 anonim válasza:
Szia:)Októberben én is így fogok érettségizni angolból.Mivel gimibe járok a tanár a meghirdetett sulik közül abba küldi a csoportot,ami nem olyan erős(szakközép),mert ott jobban értékelik a mi tudásunkat, ott örülnek a jó angolosoknak:)
2013. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjál egyetlen okot, amiért alápontoznák. Miért tennének ilyet?
2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:igazad van! :)

Örülök , hogy nem leszek egyedül októberben. :))

Első:valóban ezt kijelölheti a tanár?Én úgy tudom , hogy ezt központilag meghatározzák.Nem csak az osztályozóvizsga a hatásköre?Mert ugye azt ő állítja össze.Azt mondjuk nem tudom , hogy a szituációkat kiadja-e a suli.Van erről valami infód?Elég tájékozottnak tűnsz:))

És köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 14. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
A tanár nem jelöli ki, csak segít. A vizsgázó önállóan jelentkezik bármely érettségiztető iskolában (amelyeknek a listája egyébként csak júliusban lesz meg, addig legfeljebb tippelni lehet az előző éviekből).
2013. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én emelt angol érettségin voltam másik iskolában, két pontot vontak le nekem a szóbelinél, de volt olyan osztálytársam, akinek max pontot adtak. Szóval annyira azért nem pontoznak le senkit, szerintem.
2013. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. máj. 16. 10:44
 7/8 anonim válasza:
Első vagyok:)Nálunk rendes az angoltanár és elég sok ismerőse van más sulikban,így abba küld minket, ahol tudja,hogy ott milyenek az angolórák a mienkhez képest.Egyébként tavaly a város két leggyengébb iskolájában volt őszi érettségi,így nem lehetett olyan nehéz:)
2013. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem:)Hát nálunk a városban ahol lakom tuti nem lesz.Szerintem a mi megyénkben csak egy helyet szoktak megjelölni.Eléggé félek belevágni , mert kitöltöttem az ideit és csak 75% körül lenne.De hát erre semmit se készültem még.

(De örülnék ha megírnád priviben hogy merrefelé laksz)

2013. máj. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!