Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztályos vagyok, kitűnő...

7. osztályos vagyok, kitűnő tanuló. Nyelvtanból csak ötösöm van, szereztem egy négyest. Mi a véleményeteket? 13/L

Figyelt kérdés
Nyelvtanból nagyon jók a jegyeim, nagyon sok versenyre járok (helyi versenyek országos döntők, pl. Nyelvész). Szombaton is egy versenyre megyek, a Nyelvész országosra. Pénteken írtunk nyelvtanból témazárót, ami négyes lett. Félek, hogy a többiek kigúnyolnak, kinevetnek, főleg a vetélytársam. Én nagyon szégyellem magamat, rettenetesen dühös vagyok magamra. Kérlek, véleményezzetek!

2013. máj. 13. 19:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a ,,vetélytárs" ennyire vicces. Jó, nekem nem olyan komoly, de neki igen. Mellesleg régen ő volt a legjobb barátnőm, szóval...

Tudom, nagyobb pofonok is érnek majd, de én már elég sok mindenen keresztül mentem. Régen sok ,,barátom" volt. 4.-5. osztályban végig ki voltam közösítve, utálkoztak, gúnyoltak, beszólogattak, nem szóltak hozzám. Féltem suliba menni, sírva jöttem haza, senki sem segített. Nem tudtak mit tenni ellene. 6.-7. nyugis év, bár azért sokat csúfolnak is, bár most egész jó az osztályközösség. És nekem ez igenis probléma. Tudom, mindenkinek van rossz napja. Még egy séf is odaégetheti az ételt, anya is leronthatja a sütit, stb.

2013. máj. 13. 19:52
 12/25 A kérdező kommentje:
10/11, ezt nem mondanám. A ,,vetélytársam" délután kettőkor hazamegy, és este nyolcig tanul. Na jó, én egyáltalán nem, kb másfél órát tanulok írásbelivel együtt egy napra. Ha témazárót írunk, persze, többet. De ebben a dogában középsulis anyag volt (?), nem tudom, hogy került bele. Jaj. :(
2013. máj. 13. 19:55
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Jó, itt GYK-n az emberek 99 %-a meg nem értett kis zseni. :)
2013. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

Én azt tanácsolnám, hogy azért

ne bízd el magad (csak azért, mert versenyen vettél részt) Attól még ugyanúgy kell tanulni a tz-re,

hogy az ötös legyen

2013. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Én is azt tanácsolom, hogy ne bízd el magad.

A válaszaidban találtam hibát.

helyesíró

keresztülmentem

2013. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ. :) :(

A véleményekre voltam kíváncsi, megvan.

Valaki kétségbe vonta a helyesírásomat. Igen, a helyes író egyben és külön is lehet, attól függ, hogy jelzős, vagy csak alany-állítmány szerkezetben van. Köszönöm a szidásokat, a biztatásokat, a beolvasásokat azért, mert feltettem ezt a kérdést. Nem bíztam el magamat egyáltalán, átnéztem a könyvet a dolgozatra, nem én tehetek arról, hogy olyan is volt benne, amit nem tanultunk. Négyes lett, és? Semmi. Tegnap oké, kétségbe estem, de már nem. Egy darab négyes elfér a 15 db ötös és a sok verseny mellett. Dicséretes leszek. Még egyszer kihangsúlyoznám, NEM TANULOK SZINTE SEMMIT, MERT AMIT KELL, AZT ALAPOSAN ÉS GYORSAN MEGTANULOM, MINDIG ÖTÖST ÍROK, AZÉRT, MERT JÓ A MEMÓRIÁM. Nem kértem azt, hogy elemezzétek az oktatást, de ezt is köszönöm. Az is nagyon jól esett, hogy éretlennek írtatok le, pedig ez egyáltalán nem igaz senki szerint sem. Tudom, nem dől össze a világ. Soha nem görcsölök rá arra, hogy kitűnő legyek, de 7 év után elvárom magamtól. Köszönöm, hogy leírtátok, hogy egy nagy büdös semmi leszek, mert a gimit sem tudom majd rendesen elvégezni. Én biztos vagyok ebben, hogy ott is mindig jól fogok teljesíteni, és a legkiemelkedőbbek között maradok. Majd jól kinevetem a többieket, mert ha én négyest írtam, ők mit?! Ja, és köszönöm azt is, hogy hitetlenkedtek abban, hogy versenyekre járok és jó helyezést érek el. Csak beguglizzuk a nevemet, és vannak találatok versenyeredményekről.

U.i.: Nem mondom, hogy ZSENI vagyok, de hogy itt senki nem fogja fel a dolgokat, az biztos.

2013. máj. 14. 15:36
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Ági, én is pont ezt a két hibát szúrtam ki!


Kérdező, leírnád, hogy miért kaptad azt az ominózus négyest? Milyen hibáid voltak? Enélkül ugyanis nehéz érdemben válaszolni!

Azért örülök, hogy kicsit már lenyugodtál...

2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

Az tanácsolom, maradj "szerény"

Meg ne a másik lánnyal foglalkozz, kai

a "vetélytársad" (kicsit nevetséges)

2013. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha több mint tíz darab jelesed van abból

a tárgyból, az az egy darab négyes tényleg nem számít

(Attól még év végén ugyanúgy megkapod a jelest)

Nézd át azt a pár hibát, amit nem tudtál

2013. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Igen, tudom mik a hibáim. 1 ponton múlt az ötös, a tanárom mondta, de még kézbe nem kaptam a dolgozatot. (Van egy tippem, hogy valahol nem fogadta el, mert rosszul nézte, szóval egy esély.)

A hibáim közül kettő középiskolás (!) tananyag, azt sem tudom, mit keresett benne. Nem tanultunk róla.

2013. máj. 14. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!