Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztályos vagyok, kitűnő...

7. osztályos vagyok, kitűnő tanuló. Nyelvtanból csak ötösöm van, szereztem egy négyest. Mi a véleményeteket? 13/L

Figyelt kérdés
Nyelvtanból nagyon jók a jegyeim, nagyon sok versenyre járok (helyi versenyek országos döntők, pl. Nyelvész). Szombaton is egy versenyre megyek, a Nyelvész országosra. Pénteken írtunk nyelvtanból témazárót, ami négyes lett. Félek, hogy a többiek kigúnyolnak, kinevetnek, főleg a vetélytársam. Én nagyon szégyellem magamat, rettenetesen dühös vagyok magamra. Kérlek, véleményezzetek!

2013. máj. 13. 19:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A csaj egyébként meg nem az én ,,vetélytársam", nem tekintem annak, mert nekem ő nem ellenfél. A szülei versenyeztetik velem, és nem a nevemen szólít, hanem úgy, hogy ,,vetélytárs". Szerintem is hülyeség, de már annyira megszoktam.
2013. máj. 14. 17:40
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
egyetértek, általánosban semmit se kell tanulni és a 3-as bőven meg van úgy is. én még középbe se tanultam nyelvtant meg irodalmat, törit stb. 3-as meg van ha szünetbe átolvasod.
2013. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kitérsz a válaszadás elől...

Miért nem tudhatjuk meg, hogy hol hibáztál?

Mi volt az a nehézség, amit állítólag még nem tanultatok?

2013. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Színötös tanuló vagyok, de azért, mert négyes lenne egy TZ-m, 5 percig dühös lennék, hogy a francba, ezt lehetett volna még jobbra, aztán elfelejtem, mert ezzel már nem tudok mit kezdeni. Egyébként meg ha olyan bunkó, hülye osztálytársaid vannak, akik kigúnyolnak ezért, akkor sajnálni tudlak. Sok sikert a versenyekhez. Bár már régi kérdés :D
2013. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Most kíváncsi lennèk hogy 10 èv eltelte után mivel foglalkozol?
2023. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!