Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz ha lógok suliból?

Gáz ha lógok suliból?

Figyelt kérdés

- eddig kb. 3* csináltam meg különböző napokon mert elegem van a suliból

- mindig orvostól kértem igazolást

- anyu nem veszi észre, mert nem feltűnő az a plussz 3

- eddig kb 115 órát hiányoztam, és a mai után már nem szándékozom

ja és lelkiismeretfurdalásom is van de kell ez a pihen9nap.

ti megcsinálnátok hogy egyik nap nem mentek be, és anyutok nem tud róla?

17/l


2013. máj. 15. 06:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
mi a kérdés? erre mit vártál?
2013. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem tucatszor volt 9-13ig hogy nem jártam tesi meg ilyen felesleges órákra, amikről úgy véltem nem veszem hasznát oda ritkán mentem, inkább arra figyeltem hogy azokra a tantárgyakra amikből vizsgáztam azokon ottlegyek

Igaz ez szakközépben volt, itthon nem szóltak, azt mondták nem fognak rimánkodni nagy lónak, rám bízták de ha p*csánrúgtak volna emiatt a suliban akkor itthon Apu elvert volna mint a sz*rt :)

Igaz mostmár dolgozok, de ha suliba járnék még most is ugyanúgy kihagynék pár órát

Sőt nálunk igazolást se vittem sose, a körzeti nem volt olyan hogy adott, csak ha valóban beteg voltál

20/F

2013. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mikor fiatal voltam,sulis én is rengeteget lógtam.Nekem is ilyesmi volt a hiányzási számom.De nagyon megbántam.Sztem többet ne lógjál,mert kezdheted újra az adott osztályt.Plusz a jövődről is szó van.
2013. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha nem mondod meg anyukádnak. Én ha olyan nap volt hogy azt éreztem felesleges megmondtam anyámnak hogy anyu többre megyek ha ma itthon tanulok és leigazolta. Ennyi.
2013. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi. Én ebben az évben kb 220 órát hiányoztam. Volt benne lógás is, kb 2 hét, ráadásul ez volt az utolsó évem, most érettségizek. Anyukám nem tudott róla, ő elment 8ra dolgozni, egyszerre indultunk otthonról félkor, megvártam egy környező utcában, hogy elmenjen, majd mentem haza. Nem derült ki, szereztem orvostól igazolást hányinger, hasmenés okán. Egyszerűen depressziós voltam... szerelmi bánat, anorexia, barátokkal való kapcsolat...Mégsem történt semmi. A tanárok fenyegetőztek osztályozóvizsgával, de a dolgozatokkor mindig ott voltam, ugyanannyi jegyem volt, mint másnak, leosztályoztak. Volt olyan is, hogy mondtam anyunak, hogy rossz napom van, hadd ne menjek, megengedte. Ennyitől még nem fognak semmit megvonni, nem fognak vizsgáztatni, nem kell évet ismételni. Persze nem azt mondom, hogy helyes, mert nem az, sőt, de nem lesz semmi gond ebből.
2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!