Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE Anglisztika Tanszékéről?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni, de nem igazán tudom, hogy hogyan tovább. Az angolt nagyon szeretem, van egy középfokú nyelvvizsgám és most csináltam előrehozott érettségit is belőle,ill. tervezem ősszel az emelt szintűt.

Hol tudok elhelyezkedni majd ezzel? Érdemes megpróbálni?

(Még kommunikációra gondoltam, de nagyon magas a ponthatár, és így vagyok a joggal is...)



2013. máj. 25. 17:27
 1/1 anonim válasza:
én is így vagyok jelenleg, csak én most érettségizem. anglisztika állítólag ott az egyik legjobb az országban, sajnos tapasztalatot nem tudok mondani :) később viszont lehetsz tanár (bár ezt nem ajánlom), műfordító, tolmács, idegenvezető, vagy külföldön megvan az alap, tökéletes nyelvtudás.
2013. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!