Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az emelt matek/f...

Hogy sikerült az emelt matek/fizika/kémia/infó érettségitek BME-re készülők?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

matek 71%

jobbat szerettem volna, de az egyik feladatot nagyon csúnyán benéztem

2013. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

E matek 95,6%

E fizika 84%

2013. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
neked milyen lett és milyen szakra készülsz?
2013. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem közép matek 95, emelt kémia írásbeli 42. Úgyhogy idén sehová :(
2013. jún. 5. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Jobb ha nem mész sehová mint ha olyan pályára mennél amit nem szeretsz, csak azért hogy ne maradjon ki egy év...

És amúgy azt az egy évet nagyon hasznosan is el lehet tölteni.

Készülj az egyetemre, szerezz nyelvvizsgát.

2013. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Körülbelül milyennek kellett volna sikerülnie a kémiádnak?
2013. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

45, hogy meglegyen az ötven pluszpont :D Nagyon megbántam, hogy nem közepeztem inkább. Nem számítottam rá, hogy a magyar és a töri is 90 felett sikerül és úgy meg kevés lett volna. De nincs még minden veszve, csak néha depizek és akkor úgy érzem nem fog menni. Bár lehet jobb ötlet lenne kihagyni egy évet így is és fizikát tanulni addig emelt szinten.

Nyelvvizsgám van eddig másfél, a következő szóbeli augusztusban lesz.

Igazából 2. és harmadik helyre felvennének az teljesen biztos, de nekem nagy álmom a BME, és inkább hagyok ki egy évet miatta. :)

2013. jún. 5. 20:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint szóbelivel 45%. Vagyis összesen 68 pont. Még a szóbeli kedden lesz, akkor minden eldől.
2013. jún. 5. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Szorítok majd, remélem felvesznek. :)

Gratulálok a töridhez meg a magyarodhoz, nekem 34%-os törit sikerült kifacsarni... xD

Na majd írj hogy hogyan sikerült.

2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát igen lehet nem ártott volna inkább nekem is csak a kémiára koncentrálnom, vagy ha nem akkor közepezni. De azt nem mertem bevállalni, mert őszintén szólva álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen jó magyart írok, mikor csak jóindulatból lettem négyes év végén, és töriből is azt vártam, hogy lepontozza a tanár az esszémet, mert nem igazán bírtuk egymást.
2013. jún. 5. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!