Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi őrült ötlet?

Szerintetek mennyi őrült ötlet?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék jelentkezni egy 3 éves balneo-fizio-kinetoterapeuta karra Kolozsvárra. Mindenki orvosival bíztat, de én még nem vagyok biztos abban, hogy belevágnék abba. Legtöbbje azt javasolja, mert hogy ez a gyógytornász szak nem annyira keresendő, és mert új ágazat. Viszont van aki bíztat is ez felől, és olvasni is azt olvastam, hogy egy fizioterapeutának jövője van. Nos én arra gondoltam, hogy így 19 évesen beiratkozom erre a 3 évesre, aztán lehetőségem lesz belekóstolni az eü-be és hát jobb rálátásom is lehet az egészre. Ennek eredményeként, ha mégsem válna be ez az tudományág/orvoslás akkor még 23-24 évesen sem lenne késő belevágni akár fogorvosiba, akár orvosiba. Tudnám miből áll az egész, és talán nem is kínlódnám végig az orvosit, mivel már alapszinten is de beedződtem a vizsgák terén is.

Mit gondoltok erről? Nagyon buta ötletnek tartjátok?


2013. jún. 5. 14:55
 1/2 A kérdező kommentje:
elírtam a címkérdést: mennyire*
2013. jún. 5. 14:56
 2/2 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem!
2013. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!