Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jön ki az alábbi...

Mennyiből jön ki az alábbi őrült ötlet?

Figyelt kérdés
Pár haverral van egy szabad teljes napunk, és kitaláltuk, hogy milyen poén lenne megnézni a Bécsi adventi vásárt. :D Mennyibe kerül szerintetek vonattal kijutni? A legegyszerűbb, legfapadosabb vonat a legjobb, minnél olcsóbb legyen. Kint meg csak szétnézünk, aztán góó vissza. Mibe kerül oda-vissza az út? Köszi a válaszokat!
2012. dec. 12. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
7k volt busszal. egyébként szar az egész mert hideg van
2012. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 12. 17:37
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
en 5k ert mentem busszal, de olyan hideg volt, hogy iszonyat.
2012. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Zsolt75 ***** válasza:
71%

Énis voltam már, igaz kocsival. Csatlakozok az előttem szólókhoz, hideg van, ittunk egy puncsot, ettünk valamit, de nem egy csoda. Ilyet itt is találsz bármelyik nagyvárosba. Ez a 80-as évekbe volt nagy szám, mert csilli villi volt, itthol meg semmi...

Ennek ellenére persze ne tegyél le a tervről, mert baráti társaságba bizonyára kellemesen telik a nap, de az nem Bácstől lesz jó :-)

2012. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Őrült ötlet? Valami olyanra számítottam, hogy sárkányrepülővel körberepülnéd Európát vagy ilyesmi... :)


A vonat 25-30€ oda-vissza.

Amúgy tényleg nem egy nagy szám, de 1 napot el lehet ott mászkálni.

2012. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
busszal 3900 Ft. nem túl őrült ötlet, többezer magyar csinálja ezt :P
2012. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, elírtam, 4900.
2012. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hú, micsoda őrült ötlet! Mondjuk én egyszer egyik napról a másikra gondoltam egyet és kimentem egy 5 napra Ukrajnába szállás meg minden nélkül (vonaton aludtam), de hát ugye kinek mi az őrület :). Én valami olyasmire számítottam, hogy elstoppoltok Lisszabonig, esetleg elmetnek egy hétre sátrazni az Urálba, vagy valami ilyesmi:). Na mindegy, a lényeg: A busz 4000-ért is van, ha még van rá hely. Vonat azt hiszem 31 euró, ha tömegközlekedést is kérsz hozzá.
2012. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Jó, hát lehet a kérdező eddig még nem utazott 20 km-rel messzebbre, így neki őrült ötlet.
2012. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
75%
Kedves kerdezo, en kerek elnezest az elottem hozzaszolo helyett. Az ilyen kommentektol elmegy az ember kedve a kerdezestol. Sajnos.
2012. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!