Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségiken...

Emelt szintű érettségiken mindenki profi, vagy vannak gyengébbek is?

Figyelt kérdés
Tök kakukktojásnak érzem magam, amiért én közepes tudással megyek majd szóbelizni. Egy csomót tanultam, de az írásbelim béna lett, és kezd előjönni a kisebbségi komplexusom. :D Félek, hogy majd a tanár csodálkozva fog rám nézni, ha nem tudok valamit, mert az előttem lévők mind janik voltak - akkor én miért nem?
2013. jún. 7. 15:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Na hazaértem.

Beszélgettem két emberkével, mielőtt sorra kerültem volna, naná, hogy mind a ketten kéttannyelvűbe jártak és még a matekot is angolul írták meg, de sebaj.

Szerintem amúgy ügyes voltam, könnyűnek is tűnt igazából, bár remélem, nem vagyok túl naiv, és nem fog kiderülni, hogy keveset produkáltam. :D Mondjuk a képekről nem tudtam sokat beszélni, ott kérdezett kettőt a tanár, de büszke vagyok magamra, mert nem éreztem magam bénának, és úgy mentem ki, hogy vigyorogtam, mint a vadalma. :D

Mondjuk a végén, amikor felálltam, merthogy végeztünk, még a hapsi megkérdezte angolul, aláírtam-e a papírt, de én addigra már agyban visszaváltottam magyarra, és nem értettem, mit kérdezett, egyszer visszakérdeztem, aztán meg értetlenül bámultam, mire magyarul is megkérdezte, szóval az kínos volt kicsit, de szerintem furán ejtette a sign szót. :D

Amúgy meg ja, már az elején aláírtam, ezért nem is értettem, mit kérdez, mert én addigra már azon gondolkodtam, kinek újságoljam el elsőként, hogy milyen ügyi voltam. :D

Jaj de jó, végre túlvagyok rajta.

2013. jún. 8. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!