Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri szóbelin mennyit...

Emelt töri szóbelin mennyit segít a forrás és az atlasz? 50% -ot ki lehet hozni belőle? :S :D

Figyelt kérdés
Kicsit megkésve kezdtem el tanulni és van még jó pár témakör :'D

2013. jún. 8. 14:35
 1/6 eperke20 ***** válasza:
Tételfüggő. Én tavaly olyat húztam ki, hogy a tétel kb. 70%-a bent volt a forrásba. :D
2013. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, rem velem is így lesz :D vagy legalább a holokausztot vagy spártát húzom :D
2013. jún. 8. 15:36
 3/6 eperke20 ***** válasza:
Jaaj elolvastam. Ne haragudj. Az emelt valahogy kimaradt a kérdésből.:-( Ez a közép lett volna. :D
2013. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is megkésve kezdtem tanulni, nagyon beteg voltam hétfőtől kezdve, tegnap óta tudok végre intenzíven tanulni, ma 13 témakört vettem át, kedden megyek szóbelizni.

Remélem, hogy lesznek források, mert helyben semmi nem fog az eszembe jutni... Szerintem témakörtől is függ, mert vannak olyan témakörök, amihez szinte csak forrás kell és van olyan, amihez alig lehet forrást találni,, pedig azért 12 pontot ér a használatuk.

Én kedden megyek, nagy álmom Kádár életpályája vagy a Kádár rendszer életmódja. :D

2013. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én szerdán megyek.. Kádárnak én is örülnék :D remélem a vizsgáztató is rendes lesz. sok sikert! :)
2013. jún. 8. 18:11
 6/6 anonim válasza:
sikerült végül elérnetek az 50%-ot? :D
2016. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!