Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a szóbeli érettsé...

Nagyon félek a szóbeli érettségitől, mit csináljak, van még rajtam kívül valaki így?

Figyelt kérdés

Már a magyar meg a töri nagy részét átnéztem, tanulgattam, de magyarból még mindig van 8 tétel amiről egy szót nem tudnék kinyögni, töri amiket hallottam egyszerűbb lesz, mert több forrás van, de még abból is van 7-8 amihez egy szót nem tudnék szólni. Nyelvtanból eddig 5 tételt tanultam meg, még van 15... Már idegileg kivagyok, mikor tanulok is az jár a fejemben, hogy úristen mennyi van még, mi lesz most :/ Mit csináljak, hogy ne fogjam fel ilyen véresen? Ti hogy haladtok vele?

18F


2013. jún. 10. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen lett az írásbelid? Tovább szeretnél tanulni? Ha igen, akkor hány pontot szeretnél elérni? Hova jelentkeztél?


Én speciel ma kezdtem el tanulgatni az angol meg infó tételeket, de holnap lenne egy emelt matek szóbelim amire nem hiszem, hogy elmegyek, mert ígyis-úgyis az előrehozott középszintűmet fogom beszámíttatni.


Nyugi, jó lesz minden! :) Az utolsó 2-3 napban meg próbálj kicsit lazítani.

2013. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem, és simán túléltem. Vigasztaljon, hogy majdnem mindenki így volt vele.
2013. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem megyek egyetemre szakmát tanulok utána, a töri 60 százalék a magyar nagyon rossz lett (35) :-/ a matek 53 de az nem számít szóbelin az angol pedig 54 igazából a kettes is elég lenne.
2013. jún. 10. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még elő sem vettem a tételeket :D

Én is szakmára megyek, így nem izgulok. Mindenből összeszedem a 12%-t, nekem elég.

2013. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglesz az
2016. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!