Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosira jelentkezők!...

Állatorvosira jelentkezők! Így, hogy túl vagytok a szóbeliken is hány pontra számítotok?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek, hogy sikerültek a szóbelik? Azt sok helyen olvastam, hogy a kémia nagyon nehéz volt. Nektek milyen lett? (A biosz is érdekelne)

2013. jún. 13. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bioszt letettem ősszel, az 92 lett, kémia írásbeli 93, szóbeli szerintem 100%. Összességében 470 körül lesz, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy tavaly nem vettek fel a 403 pontommal, idén megembereltem magam és azért lett ilyen jó.
2013. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy idén bent leszel!:) Gratulálok! gyönyörű eredmény!:)
2013. jún. 25. 12:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :) kommentem legyen üzenet mindazok számára, akik elcsüggedtek, mert idén nem lesz elég pontjuk :)
2013. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Köszi
2018. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!