Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeged Öthalmi Kollégium ÁOK?

Szeged Öthalmi Kollégium ÁOK?

Figyelt kérdés

Nagyon messze vagyok én még ettől,de elkezdtem gondolkodni már a továbbtanuláson,mert nem akarok úgy járni ,mint a gimnázium választással,hogy ráérek,aztán meg hopp,lejárt a gondolkodási idő.Tapasztalatok a kollégiumról , az ÁOK-ról?

Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.Van esély az új épületbe 1 ágyasba kerülni?Szóval írjatok :)



2013. jún. 17. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőévesként csak a régi épületbe pályázhatsz és ott is 90%os valószínűséggel háromágyas szobát kapsz. Az egyágyas azoké, akik több éve ott vannak. Amúgy jól gondold meg, mert nagyon messze van a koli a (bel)várostól, buszok ritkán járnak (hétköznap 30 percenként, hétvégén óránként).
2013. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 20. 09:17
 3/4 A kérdező kommentje:
azért még lehet írni ;)
2013. jún. 20. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már az új épületben lakom, és faja. Elsősként én is régiben voltam. Am jó a társaság. Viszont itt is fellép, mint gimiben a hierarchikus társaság. Vannak a menők és az egyszeri emberek. Na még van egy, aki egyik réteghez sem tartozik, ők a kívülállók s mégis bentlakók. :D Messze van az igaz. A busz is gyér, viszont most építik az ELI-t és lesznek változások, most pl új körforgalom is épül és lehet lesznek sűrűbb járatok, v más járatok. Jelenleg 3 busz jár arra, azokból kettő naponta kétszer, reggel és este. A 79-es meg 30 percenként.
2014. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!