Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős! Érettségivel kapcsolat...

Sürgős! Érettségivel kapcsolatos! Tudnátok segíteni? (Lent)

Figyelt kérdés
Holnap szóbeli, és arra lennék kíváncsi, hogy ha a tételeket ne adj Isten sorrendben raknák le, akkor nekem a jobb, vagy a bal oldalamon kezdődne a tételsor? Köszi.

2013. jún. 23. 07:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ASD: :D
2013. jún. 23. 10:44
 12/18 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: kulturáltan?

Inkább kioktató hangnemben..^^ Ha annyit ír, hogy NEM, nem szokták sorrendbe rakni, oké. De azért ne flegmáskodjon már.

És egyébként, honnan tudjátok, hogy sehol sem rakják sorrendbe? Ja bocs, ti tudósok vagytok.:) De hagyjuk is.

2013. jún. 23. 10:45
 13/18 A kérdező kommentje:

10-es: Neked bal vagy neki bal? :'D

De amúgy meg, még mindig csak egy feltevésnek szántam a kérdést, nem pedig erre alapozok... ^^' De hagyjuk, mert itt én vagyok a rossz gyerek. :D

2013. jún. 23. 10:46
 14/18 anonim ***** válasza:

Amugy tokmindegy, nem tudod ezzel kiszamitani 100%-osan a teteleket. Az elotted kihuzott tetelek miatt borul a sorrend.

Na mindegy, majd irdd meg, hogy mi volt.

2013. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem bal :)
2013. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A tételeket nem sorban, hanem összekeverve rakják le. Azt érdemes kihúzni, amit először megpillantasz, de gondolkodni nem érdemes rajta. Én pl emelt biosz szóbelin kihúztam a közepéről a legelső tételt. Hát ennyire vannak sorban.
2013. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Ha az allitasod szerint sorba rakja le, akkor tanuld meg az elsot es az utolsot." Lehet hogy kihúzzák előtte. Ezzel is számolni kell, mert ha kihúzzák az első tételt, és te az ötödiket tanultad, akkor a negyediket kell húznod. (persze ha sorba van).
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te fogyatékos, remélem nem mentél át. Biztos valami szakközépbe jártál. : D
2015. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!