Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a Dunaújvárosi...

Mennyire nehéz a Dunaújvárosi Főiskolán a mérnökinformatikus szak?

Figyelt kérdés

Szeretnék másoddiplomát szerezni (levelező tagozat) informatikából de a képességeim eléggé átlagosnak mondhatóak ezért kicsit tartok attól, hogy lemorzsolódnék. Szerintetek egy nagyon átlagos képességű ember el tudja végezni ezt a szakot?


Köszönöm!


2013. júl. 4. 05:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ok.Akkor látom szakonként változik az eloszlás...
2013. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 nufnuf válasza:

Tudom hogy 2013-as a topic, de had írjak néhány okosat a duf-ről. (Munka mellett második szakomat végzem éppen.)


1. Nem nehéz, de ha tanulsz nem buksz meg.

2. A többi egyetem/ fősuli seggtörlő papírjaival sem fogsz messzebbre menni az életben.


Az egyetlen ami előre visz, az az élet tapasztalt.

Ha neked nincs, mert csak egy kis sz2ros vagy, dugulj el és hallgass nagyokat, az legalább jól áll. :)


Üdv,

Egy sikeres ember akinek a duf.-ről van papírja, de mégis a corvinuson végzett kollégájának magyarázza a munkahelyen, hogy mi az az értékpapír.

2015. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 nufnuf válasza:
helyesbítés: a váltót kellett magyaráznom a kedve kolleginának - utána már nem volt lenéző a duf miatt ;)
2015. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az utolsóval, az ELTE-n tanultam de sokkal hasznosabban töltöttem volna az időmet, ha egy vidéki egyetemen tanultam volna munka mellett, és nem főállásban magoltam volna a sok soha fel nem használt hülyeséget...

Remélem mindenki megtalálta a Dunaújvárosi Főiskolán azt a színvonalat amit keresett, szerintem a tanulmányaimat én is itt folytatom.

2021. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!