Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Helyesírási hibát vétettek a...

Helyesírási hibát vétettek a diplomám harmadik oldalán, ami össze van ragasztva az elsővel. Ki tudom-e cseréltetni az egyetemmel, ekkor megváltozik-e a diplomasorszám? 3th-t írtak a 3rd helyett. Van-e másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

ELTE IK-HÖK nem válaszol rá semmit, máshol azt mondják,

csak ezért nem érdemes kicserélni. Volt, hogy közölték,

nem pályáztathatnak vele állásokra, mert van benne hiba.


Soha nem írtam még a HÖK-nek, nem tudtam, hogy ennyire

nem válaszolnak. Egyetemre bemenni nem merek, párszor még

menni kellett diploma után, mindenkin látszott, hogy örültek, hogy már nem kell velem szóbaállni, sőt még rendőrt is hívtak, de később ért ki, valamint addig meg is motoztattak egy romával úgy, hogy megpróbáltak elélveztetni, mert be mertem állni a TO-n a sorba. Hogy még mit csináltak azt nem tudom, de munkahelyemről pár hét múlva kirúgtak. (RÚGTAK)


Mindkét diplomámat ott szereztem, mégis így álltak hozzám.



2013. júl. 11. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
micsoda? rendőrt hívott rád az elte?:D miért?
2013. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyesírási hibától indultunk, és elég cifra dolgokig jutottunk el rendőr, roma, motozás, kirúgás szereplésével. Rám még soha nem hívtak rendőrt, mert be mertem állni a TO-n a sorba.


Hagynám 3th-nek (annak ellenére, hogy angol szakos diplomám van...).

2013. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az igen. :DD

Ha tényleg így volt akkor elnézést, nagyon sajnálom.

2013. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ezt ilyen formában nem hiszem el.

Egyrészt soha senkit sem utasítanak azért vissza egy munkahelyen, mert a dipolomájában helyesírási hiba van. Főleg nem olyan hiba miatt, hogy az angol nyelvű sorszám végződése el van írva. Ne bohóckodjunk már!

Másrészt a HÖK-nek az égvilágon semmi köze a diplomádhoz. Mi értelme nekik írogatni ez ügyben?

Harmadrészt, amit leírsz a TO-ról, abból látszik, hogy neked elég komoly mentális problémáid vannak. Ha mindenki annak örült, hogy te már nem tanulsz náluk, akkor az azért jelent valamit. Ha tényleg így van, akkor nagyon gázosan viselkedhettél. A másik variáció, hogy csak a fejedben vannak ezek az abnormális gondolatok. Mindkét esetben javasolnám a pszichológus sürgős felkersését. Bár azon sem lepődnék meg, ha pszichiáriai kezelés alatt állnál.

2013. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem, ez egy hasznavehetetlen hülye diploma, csak égni lehet vele. HÖK mióta írtam azóta nem válaszol. Mondod, nem az ő dolguk, lehet igaz. Most már b*szok rá.


Mi? Pszichológus? Minek, hogy felakasszon a r oda a bolonddal? Már úgy :)


III/III. a parlament egy része munkatársam volt.


Az ELTE nem létezik, de eljásszuk, ha már tényleg komolyan

kell venni :)


Mint III/III-as megmondom, hogy ez a kamatoskamat féreglyuk, avagy itt romák kormányoznak, avagy nem fog

egykönnyen erőre kapni Hitler.

2013. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Le is tiltottak:


Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.



Remote host said: 550 Unrouteable address [RCPT_TO]


--- Below this line is a copy of the message.


...


In-Reply-To: <##################################@ehok###.hoknet.elte.hu>

MIME-Version: 1.0



Hey Hitler,


Hey!!!

2013. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hey? Hey???

LOL

Sírok a röhögéstől.

2013. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eddig semmi válasz. Máshol is megpróbáltam, kikerülték a kérdést, és az összes többire választ adtak, meg kérdezték szóban,

hogy van-e testvérem? Nincs, nem is értettem, de ezt továbbkérdeztem máshol. Ők azt mondták, hogy szerintük

feltételezték rólam, hogy lefeküdtem vele és akkor nem

szokták kiadni a diplomát sem, mert azt agyonlövik, vagy

jó eséllyel épp tévedésről lehet szó, vagy a szoctámomat

úgy vallhatta be a HÖK, vagy valami mást, ami miatt ez

nagyon fontos volt, hogy tudják. Nem kérdeztek rám vonatkozóan semmi mást a születési évszámomon kívül csak ezt.


Ha ez igaz, ekkora hülyék?

2013. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!