Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lesz majd elmennem az...

Érdemes lesz majd elmennem az egyetemi gólyatáborba így?

Figyelt kérdés
Senkit nem fogok ott valószínűleg ismerni, csak egy osztálytársamat, akivel nem jövök ki. Szeretnék új embereket megismerni, de idegenekkel elég félénk és bizalmatlan vagyok, plusz van egy testi hibám, amiért az emberek még az utcán is be szoktak szólogatni, meg nem is vagyok valami szép vagy vékony. Amúgy egy kedves, vicces, bulizós lány vagyok, sok barátom van. Szerintetek kicikiznének vagy lehetne jó is?:P
2010. jún. 3. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg mit szoktak egy ilyen táborban csinálni? Az oldalon egyik kérdésben olvastam valami vetkőzést meg leitatást is, ami nem hangzik túl bizalom gerjesztőnek.
2010. jún. 3. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
általában vetélkedők, sok buli, és szórakozááás :D am kb mki idegen lesz a másik számára, ezért is van a gólyatábor, h megismerd a többeieket:)) nyugi jó buli lesz!
2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hátigen tény hogy van vetkőzés meg itatás de semmi se kötelező legalábbis nálunk nem voltű(BME építő), nagyon sok ember van ott biztos találsz hozzád hasonlót ha ez neked nem jön be, de sokat hozzátesz az iskolakezdéshez hogy egyből közös élményekkel indul az iskola, és tényleg nagy sztorik szoktak lenni Gt-ból
2010. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:) Szoktam bulizni, inni is, szóval ezzel nincs baj, de azért annyira bevállalós nem vagyok:) Remélem igazatok lesz, csak eléggé félek, nehezen találom fel magam új környezetben sajnos:(
2010. jún. 3. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam...Én inni se szoktam, de ha ott ez feltétel a jó hangulathoz, akkor nem zárkózom el tőle.


Viszont a sok vetkőzés nem tetszik... Nem vagyok büszke a testemre és nem is szeretném mutogatni azoknak akikkel még 5 évig együtt leszek.

2010. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek, kedves utolsó!:) Én sem igazán értem, hogy a jó hangulathoz a vetkőzés miért tartozna feltétlenül hozzá... Én sem vagyok megelégedve az alakommal, de ha meg is lennék, akkor sem hinném, hogy pont így akarnám rá felhívni a figyelmet...
2010. jún. 3. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen már általában olyan fiúk tanulnak, akik valamennyire komolyak, és nem a külső alapján ítélnek meg embereket. Gimiben, vagy középsuliban ez nem így van, valószínűleg ezt Te is tapasztaltad, ezért félsz most. De ne félj! Menj nyugodtan, légy nyitott, ismerkedj a hallgatókkal, felsőbb évesekkel! mellett, hogy barátokra lelsz, olyan embereket ismerhetsz meg, akik támogatnak Téged egyetemi éveid alatt!

Sok sikert! ;)

19/L

2010. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy:) Ismerek 18-19 éves létükre ilyen embereket, sőt idősebbeket is, akik sajnos bizony a külsőből ítélnek... Reméljük, azért mindenütt akadnak rendes emberek is:)
2010. jún. 3. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el! Mindig lesznek normális emberek! Tény, sok a bunkó, de velük nem kell foglalkozni, az a legjobb!

19/L

2010. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!