Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gazdálkodási és menedzsment...

A gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) és a nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven) alapképzési szakokon résztvevők további 340 000 Ft/félév idegen nyelvi hozzájárulást fizetnek. Ezt mégis hogy gondolták?

Figyelt kérdés

A felvi.hu-n található táblázatban egyértelműen fel van tüntetve, hogy a költségtérítéses formája ezen szakoknak 350.000 forint. Zárójelben azonban ott van mellette egy kis 4-es, melyre kattintva megtudhatjuk, hogy ez nem az egész ár, még valamennyi "idegen nyelvű hozzájárulás" is fizetendő. Lejjebb görgetve pedig ámulunk, hiszen ez nem kevesebb, mint 340.000 forint félévente.

Én hálistennek (nem is emlékszem milyen véletlen folytán) észre vettem ezt, még amikor beadtam a jelentkezést. Így sajnálatos módon nekem kellett összetörnöm jó pár ismerősöm lelki világát, amikor büszkén eldicsekedték, hogy ~440 ponttal felvették valamelyik szakra.

A kérdésem: hogy lehet ennyire gerinctelenül undorító dolgot csinálni? Mert azt még megérteném, hogy ezt egy akármilyen privát szolgáltató cég teszi meg, mondjuk fordítóiroda, vagy hasonló. De a felsőoktatás?!


2013. júl. 25. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!