Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakit felvettek levelezőr...

Ha valakit felvettek levelezőre, de lett volna annyi pontja, hogy nappalira is járhasson (de nem jelölte) létezik olyan, hogy kérvényezi, hogy felvegyék nappalira, ugyanazon a szakon belül?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2013. júl. 29. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1 év múlva lehet váltani

Semmi köze hozzá hogy megvolt e a pontod a nappalihoz ..akkor már az egyetemi eredményeid fognak dönteni.

2013. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pontosan, ahogy az 1. válaszoló mondja
2013. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, egy év után tudod kérvényezni.

De miért nem jelölted meg eleve, ha inkább oda mentél volna?

2013. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát igen ,sajnos hülye voltam ,meg kellett volna jelölnöm... csak nem tudtam ,hogy így leviszik a ponthatárokat. Na mind1 .

Még annyit kérdezhetek,hogy nem tudjátok,nagyjából hogyan zajlik a levelező oktatás? Milyen sűrűn kell bemenni?


köszi előre is!

2013. júl. 29. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Azért ennek nem ártott volna utánanézni, most nem azért mondom...

A suli honlapján biztos van vmi leírás.

Nálunk pl. hetente szombaton kell bemenni, de intézményenként változó.

2013. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg írj fellebbezést az Oktatási hivatalhoz!


Nekem ezt mondta a Felvi. Bár kicsit más helyzetben voltam, mert a levelező képzést nem indították el, és azt mondta a felvis illető, hogy ilyenkor az OH-nak írni kell egy fellebbezést, hogy vegyenek át ás átvesznek. Csak sajna nekem a munka miatt nem megfelelő, csak említette, hogy ilyet lehet.


Lényegében mindkettő állami képzés, akkor mindegy hogy levelezőre jársz vagy nappalira az államnak ugyanannyiba kerül.

2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi szépen,ennek utána nézek akkor!
2013. júl. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!