Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor számíthatok a levélre?

Mikor számíthatok a levélre?

Figyelt kérdés
2 félév után kibuktam egyetemről, hallgatói szerződést irtam alá. 1 hete már megjött az egyetemtől a törlési határozat, meg hozzá a leckekönyvem. Ha jól tudom 50%ot kell visszafizetnem, tehát 1 félévet. Kérdés erről mikor küld levelet az oktatás hivatal és azt milyen formába kapom, hogy biztosan át tudjam venni? (ajánlott,tértivevényes, vagy sima levél?) És azis érdekelne, hogy mennyi idő a fizetési határidő?
2013. júl. 30. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani de mivel a te évfolyamod az első akivel ez megtörténhet, tapasztalata még senkinek nem lesz erről...
2013. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, nem értem a TO-t sem, hogy ilyenkor miért nem küld rögtön csekket v. legalább megírnák,

hogy "hamarosan küldik" vagy ilyesmi.

2013. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt tudod sztem tenni, hogy megkérdezed

őket. Bemész személysen v. felhívod őket.

Gondolom nincs hangulatod bemenni, marad a

távrecsegő

2013. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért nem küld a TO semmit mert nem az egyetem felé van tartozása hanem az állam felé, amihez nincs köze az egyetemnek.
2013. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!