Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem butaság csak azért elmenni...

Nem butaság csak azért elmenni fősulira, hogy elmondhassam van diplomám?

Figyelt kérdés

Persze,jó dolog az ha az ember több lábon is áll,de nekem semmi közöm nem lesz ahhoz a szakhoz ahova felvettek.Ráadásul tipikus büfészak. Anyuék mondták ,hogy próbáljam meg,legyen diplomám majd utána menjek OKJ-t elvégezni. Tesóm is mondta,hogy jó buli a főiskola,kár lenne kihagyni.

Viszont úgy érzem kicsit időpocsékolás az hogy 3,5 évet eltöltsek fősulin,csak azért,hogy elmondhassam van diplomám.


2013. aug. 2. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem válaszolóknak. Igazi pénzkidobás. Nem tudom, hogy mennyibe kerül 1 félév. A legolcsóbb intézményekben talán 150E Ft, na ezt szorozd be a félévek számával. És akkor még könyveket, jegyzeteket, füzeteket, stb is venned kell. Na meg persze tanulni rengeteget főleg vizsgaidőszakban.

A diploma tényleg jó dolog, ha valaki meg is akarja szerezni és valóban az adott szak érdekli. De így, hogy nem is érdekel, így semmi értelme a pénzkidobásnak. Tanulj azt inkább, ami TÉGED édekel. A te életed, ne a szüleid irányítsák.

2013. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha csak azért mész,h legyen diplomád, akkor igen: butaság.
2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!