Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki ha 23 évesen kezdem az...

Ciki ha 23 évesen kezdem az egyetemet nappalin?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van aki 30 évesen kezdi, sőt. Egyetemen nem ciki.
2013. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem! :)
2013. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nagyon gáz, de nem azért mert öreg leszel a többiek között, hanem hogy 23-27 éves korod között nem tervezel dolgozni. Milyen hozzáállás már ez?

28 évesen leszel pályakezdő, addigra nekem 6 év szakmai tapasztalatom van és 5-6 millió saját magam által megkeresett, megtakarított pénzem.

2013. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

elözö válaszoló nyilván gyökér (ink az a ciki h hozzá hasonló embereket beengednek az egyetemre).

am abszolút nem ciki, lesznek ott nálad idösebbek is. senkit se fog érdekelni ki hány éves.

2013. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
09:21, hogy is mondjam finoman, igen nagy csacskaságot írtál le :D Én például több voltam, amikor elkezdtem, én ugyanis előtte dolgoztam. Szóval egyáltalán nem gáz. Kérdezőnek nyilván oka van, hogy miért csak most szeretne tanulni. Sőt, mivel ennyi "idősen" mész, valószínűleg tudod, hogy mit akarsz, miért mentél oda. Elmondanám, hogy van (jóval) idősebb nappali tagozatos is, személyesen is ismerek ilyen hallgatókat...
2013. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tervez dolgozni? Pfffff, ez megint mi?! Több helyen össze lehet szedni havi 80-100 ezret, csupán ösztöndíjból. Na ja, csak ehhez ugye tanulni kell :D És akkor ott vannak még ezek mellé az ilyen-olyan segítségek a kis társaknak. Van, aki diplomával nem keres ennyit...
2013. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tervez dolgozni? Pfffff, ez megint mi?! Több helyen össze lehet szedni havi 80-100 ezret, csupán ösztöndíjból"


Az ösztöndíj nem munka. Az egy segély az államtól. 27 évesen az én munkám járadákaiból fizetik az ő segélyét. Ennyi idősen igenis levelezőre kell menni, mellette pedig főállásban dolgozni. Aki 27 évesen még mindig lábat lógat, az szégyen és gyalázat, nem pedig követendő.

2013. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zabmester ***** válasza:

Én is ennyi idősen kezdtem, nem éreztem cikinek egyáltalán, és nem is én voltam a legidősebb. Most 26 vagyok, már csak a gyakorlatom van vissza.

Mellesleg dolgoztam az egyetem mellett is, az elmúlt fél évben ráadásul már a (leendő) szakmámban, és ha minden jól megy, akkor ősszel is tudom folytatni.

De egyébként 19 éves korom óta dolgozom, amikor viszont sokan még egyáltalán nem, nálam annyi a különbség, hogy az egyetemi tanulmányaimat egy kicsit későbbre toltam. Hát aztán?

2013. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zabmester ***** válasza:
100%
"Ennyi idősen igenis levelezőre kell menni, mellette pedig főállásban dolgozni." Na majd pont te fogod eldönteni, ugye?
2013. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

miért kell ezt a hülye kérdést minden héten két fogyatékosnak is feltennie????


szerinted mi különbség van egy 20 és egy 23 éves között? semmi! ez nem az ovoda, hogy ha valaki egy évvel idősebb akkor kétszer akkora. ráadásul, ha téged mégis zavar, akkor ne mond el, nincs rád írva wazze.

2013. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!