Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annak akinek kötelező volt 9....

Annak akinek kötelező volt 9. osztályban a heti 5 tesióra, annak 10.11.12-osztályban is az lesz?

Figyelt kérdés
Vagy csak 9.osztályban kellett, és ez a többi évfolyamra nem húzódik ?

2013. aug. 27. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát igen... a legjobb pedig az lett vna, ha be se vezetik... mondjuk nem olyan rossz, ma elmentem megint, szórólapoztam három negyed órát, és megint beírták mára 3-at :D 10 óra már megvan, és a héten még megcsinálok 8-at (sztem lesz vagy 2 :D)
2013. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szórólap? :DD

az mióta közösségi munka? :D

2013. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tök m1, be van regisztrálva a hely, ahova járok az államnál, adnak nekem igazolást, több órára is, mint amennyit szórólapoztam, nekem csak ennyi kell. Ha csak mennék és semmit se csináltatnának velem, de adnának igazolást, az se zavarna. Lényeg, hogy érettségire 50 óra meglegyen.
2013. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hát, jó. amúgy be lehet fejezni előbb is? mert olyat találtam csak, hogy évenként minimum egy területen kell csinálni dolgokat.
2013. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem idén 18 óra lesz meg, ebből egy óra volt a felkészítés, 17 az igazolt munka, ebből 9 megvan. Mivel a közösségi szolgálati naplón három hely van, tehát 3 tanévnek, ezért sztem 3 tanévre kell szétosztani, pedig én is megcsináltam volna már idén, főleg így, hogy beírnak több órát.
2013. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a közösségi szolgálatos kiskönyv iskolánként változik, és ráadásul nekem 4 évem van rá, mert ötévfolyamosba járok. én 30nál tartok.
2013. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!