Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumi beköltözés...

Egyetemi kollégiumi beköltözés, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kedden költöznék be, azonban az a problémám, hogy eléggé lebetegedtem (magas láz, torokgyulladás, rosszullét, fejfájás). Az megoldható, hogy beköltözöm a kollégiumba, de nem maradok ott az első héten, hanem itthon lennék? Mivel 1. nem szeretném a többieket megfertőzni, 2. esélytelen, hogy a koleszban kiheverjem ezeket a betegségeket. A tanítás 9-én kezdődik, így mire elkezdődne, már hivatalosan is a koleszban "laknék".
2013. aug. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemi koleszok ilyen szempontbol altalaban lazak, de megis csak ott kellene megkerdezned. Nincs ilyen beiratkozasos, beköltözeses nap nalatok?
2013. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Senkinek semmi köze, hogy hol vagy, ha fizeted a koli díjat és hivatalosan felvételt nyertél, és már kiosztották a szobákat. Ha akarnál, nem is kéne ott laknod, egész évben, a fenti feltételek betartása mellett. Itt már nem figyelnek oda rád, mint emberre, csak egy pénzforrás vagy, nincs kötelék.
2013. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-3-4 a beiratkozás napja, 2-án a suliba kell jelentkezni, és 3-án akartam a koleszba (mert írták, hogy ne mindenki 1. nap menjen). Csak tegnap lebetegedtem, és a doki is azt mondta, hogy fertőző betegség, legalább 5-6 nap, ameddig teljesen meggyógyulok.
2013. aug. 31. 19:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint 2-3-4 a koleszba beiratkozás napja, és 2-a suliba jelentkezés. Csak hogy minden stimmeljen.
2013. aug. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!