Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogya lehet jól tanulni vagy,...

Hogya lehet jól tanulni vagy, hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os és nem nagyon szeretek tanulni.Ha van is kedvem hozzá le ülök és kb. 30 perc után abba hagyom.Mert azis baj,hogy nyelvtanból holnap írunk évelejit és tudom,hogy fontos,hogy jól sikerüljön mert bele számit a továbbtanulásba csak amikor tanulok akkor még az egyhelyben űlésis izgalmasabb.A kérdésem az lenne,hogy milyen jó tanulási módszereket ismertek és hogyan tehetném szórakoztatóvá a tanulást?

Előre is köszi:)

14F



2013. szept. 22. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer ráveszed magad, és utána érezni fogod az ízét, hogy ez milyen jó. És azt is, hogy a következő órára már mennyivel könnyebb ugyanabból felkészülni.
2013. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, h hülyén hangzik, de fekvőtámaszt csinálj közben. Nekem jó, csak én mondjuk felülést szoktam. 13/L
2014. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a fekvőtámasz tényleg használ???
2014. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!