Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki otthagyta az egyetemet?

Ki az aki otthagyta az egyetemet?

Figyelt kérdés

Miért hagytad ott?

Utána jobb lett vagy rosszabb lett?

Milyen esélyeket látsz igy a munkavállalás területén?


2011. jún. 7. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első egyetememet otthagytam 2 év után, mert ha akartam volna se tudtam volna befejezni, annyira nem érdekelt. (BMF gazdálkodás és menedzsment) Aztán dolgoztam pár hónapot, nem jött be, felvételiztem az eltére. Felvettek, közben találkoztam egy bombajó lehetőséggel, amit suli mellett is simán tudok csinálni.

Annyit mondhatok, hogy alkalmazottként nem valami fényes az élet. A suli meg miket nevel? Hát alkalmazottakat.

Szóval kellet valami más.

Az egyetemet már-már csak a szüleim megnyugtatása végett csinálom, meg a kapcsolatszerzés miatt.

2011. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én ott hagytam az egyetemet. Hogy miért? Mert szeptember 9-én kiderült hogy babát várok(egy hétre rá kezdödött volna a suli,de babával nem vállaltam volna be)

Ill csak passziváltattam magam. Hogy jobb lett vagy rosszabb? Nem tudom megmondani,mert diákmunkán dolgoztam januárig,s egy jó pár barátot szereztem ott.

Milyen esélyeket látok? Mivel már 2szakmával a kezemben mentem egyetemre igy nem esélytelen. (Környezetvédelmi és élelmiszeranalitikusi technikus) Azonban ha nem lett volna szakmám nem hagytam volna ott. Illetve következő évben jelentkezek egy másik egyetemre,mert rájöttem hogy ahova jártam nem nekem való. Elvileg visszamehetnék,de mivel nagyon keményen veszik a matekot és a szerves kémiát ezért nem megyek vissza,mert ez a 2 ami nekem nagyon nem megy. (élelmiszermérnökire jártam,de vagy dietetikusnak megyek el vagy épitett környezetmérnök asszisztensnek) Még nem tudom. A babám mire kezdem a sulit már 2.5éves lesz igy el lesz a nagyival,vagy bárkivel...(Bölcsibe csak akkor mehet ha munkahelyem van,nappalit nem fogadják el de tanulni meg szeretnék:))

2011. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is otthagytam az elsőt 2 félév után. egyből újrafelvételiztem, így szeptembertől már másik suliba kezdtem. egyébként vegyészmérnökiről mentem át matematika szakra...
2011. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!