Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Friss egyetemisták! Ti is így...

Friss egyetemisták! Ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Még csak 3. hete van tanítás, gólya vagyok, de már most folyton zh-t írunk (ELTE TTK), a házi rengeteg, és úgy érzem, elönt a szar. :( Csak akkor tudom tartani a lépést, ha hétvégén sem állok le, és tanulok. Ez normális? vagy én vagyok gyengeelméjű? ráadásul vannak napok, amikor este 8ig órám van, reggel 8tól. Fog ez változni? ebbe bele lehet jönni?
2013. szept. 24. 18:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
örülj neki. :DD ez nem panaszkodás volt, szimplán véleménykutatás, hogy normális-e az, hogy pár már hét után ki vagyok nyúlva. te viszont fennhéjazol, ami tök gáz. bújj el. :D
2013. okt. 9. 23:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor járnál az orvosira!
2013. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!