Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosisok miért nézik le a...

Az orvosisok miért nézik le a gyógyszerészeseket? Rettentően idegesít.

Figyelt kérdés
Szánalmasnak tartom, ha valaki úgy nézi le a másik ember szakát, hogy csak a saját elképzelését veszi figyelembe. Mi is rengeteget kell, hogy tanuljunk és jó pár tárgyunk komolyabb és hangsúlyosabb, mint nekik. Rengeteget szívunk, sokat kell bejárnunk, szóval nem könnyű képzés. Mégis sokszor abba ütközöm, hogy a drága orvosjelöltek lenéznek minket. Miért is? Végül is nélkülünk mihez kezdenének?

2013. szept. 25. 09:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szeretsz kötekedni, de ebben legalább jó vagy. Örülj neki. Jelentettem a moderátoroknak. Ahellyett hogy arra használnád ezt az oldalt ami, és a kérdésre válaszolnál elkezded a kötekedést egy válaszolóval. Magas intelligenciára vall. Részemről befejezve ez az értelmetlen vita. Tudod okos enged :D te meg fröcsögj tovább majd a moderátorok olvassák én már nem fogom.
2013. okt. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
78%
Emberi mivoltunk kezdete óta mindenki lenéz mindenkit. A faiatal az öreget, az öreg a fiatalt, a fideszes az MSZP-st és fordítva. Még a tolvaj is lenézi a meglopottat...
2013. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

"Fogász, jogász nem doktor, gyógyszerész nem ember" Ezt én Debrecenben még csak egyszer hallottam egy bulin, tök komolytalanul. A válasz röhögve-ordítva annyi volt, hogy "FÉLISTEN!", és ment tovább a piálás.


Én is gyógyszerésznek tanulok, és azt tapasztalom, hogy az ilyen beszólogatások annyira komolyak, mint mikor a haverok húzzák egymást poénból.

2013. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Persze, ezek a szövegek főleg ilyen csipkelődések és azzal nincs is semmi baj. A valódi lenézéssel van a probléma, de szerencsére az sem okoz általában vérengzéseket.. :)
2013. okt. 11. 17:44
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem kell sztereotípiák szerint élni. Lenézik a szőkéket mert buták, lenézik a rendőröket mert buták, az orvos lenézi a gyógyszerészeket meg a fogászokat stb stb. Foglalkozz a saját dolgoddal és ne azon rágódj hogy ki néz le meg ki nem.
2013. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!