Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az egyetemet...

Hogy lehet az egyetemet abbahagyni?

Figyelt kérdés
Véglegesen. Nem csak halasztani. Ki lehet iratkozni? És ha mégis úgy döntök, hogy újra kezdeném jövőre újra jelentkezhetnék?

2013. okt. 16. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha kiiratkozol, akkor utána már nem tudsz jövőre "csak úgy" visszamenni.

Akkor teljesen újra kell felvételizned, mármint a felvételi eljárásban részt venned.

2013. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg ha kiiratkozol, megszűnik egyből a hallgatói jogviszonyod és nem leszel kapcsolatban az intézménnyel.

Nem kapsz kedvezményeket

2013. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam, hogy akkor újra felvételizhetek e. Azt tudom hogy nem mehetek vissza csak úgy:D De újra tudok felvételizni mint ahogy előző évben is tettem igaz? És akkor más szakra is jelentkezhetek?
2013. okt. 16. 18:24
 4/4 A kérdező kommentje:
A kedvezmények alatt a diákigazolványt meg egyéb dolgokat érted? Azt is tudom és sajnálom is de nem választottam jó szakot szóval ezt kibírnám..
2013. okt. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!