Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár elvette a mobilom,...

A tanár elvette a mobilom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, kezdem az elején. Szeptemberben elvette az én telefonomat, meg egy csomó emberét, mert elfelejtettük kikapcsolni (jó persze, van aki csak simán lenémítja és kész). Voltam olyan idióta, hogy odaadtam a telefonomat, mert nem tudtam, hogy csak a szülő mehet majd érte. ELFELEJTETTEM KIKAPCSOLNI A TELEFONOM, HOZZÁ SE NYÚLTAM, ÉS ELVESZI? ÉS CSAK A SZÜLŐ MEHET ÉRTE? Kivágtam a hisztit, visszaadták, mert anyám nem tud menni érte.


Itt van december ugye, és ma megint elvették a telefonomat, de ma már azért, mert nálam volt!!!! És megint bedőltem, hogy majd visszaadják, de nem, megint elkezdi, hogy szülő jöhet érte! EZ LOPÁS. Semmit nem csináltam a telefonnal, és elveszi!!!!!!!!!!!!!!!


Mindkét esetben az osztályfőnök csinálta ezt. Érdekes, nyolcadikosoknál nem randalírozik.



2013. dec. 19. 17:08
 1/7 anonim válasza:
46%
Általános iskolába miért kell telefon?
2013. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert szünetben szoktunk rajta játszani, vagy ránézek egy két játékra, de órán soha nem használom.
2013. dec. 19. 17:15
 3/7 anonim válasza:
Ha visszakaptad, ne vidd suliba a telefonod, vagy ha szükségét érzed mindenképpen, némítsd le, és tedd a táskádba.
2013. dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap még suli, anya visz, és majd bemegy a telómért. Fú...:@@ Elegem van már.
2013. dec. 20. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem majd anyukád elmagyarázza a nagyságos ofőnek, hogy a telefon az elsősorban nem játék, hanem azért kapja a gyerek, hogy, ha valami van, a szülővel elérjék egymást. Meg hogy milyen alapon tulajdonít el egész napra valamit, ami nem az övé?
2013. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem lopás, hiszen te magad adtad oda. A nyolcadikosok valószínűleg szarnak a fejére, ezért nem erölteti náluk. És ha a házirendben benne van (nem ismerem a ti házirendeteket), hogy nem lehet nálad mobil, akkor még csak nem is tudsz mire alapozva ellenkezni. Hiszen megszegted a házirendet. Hogy ez mennyire igazságos, az már más kérdés.
2013. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja de ma az osztálytársamnak meg nekem is viszaadta, szóval nincs gáz.

Soha nem leszek többé olyan idióta, hogy odaadom egy tanárnak a mobilomat.:D

2013. dec. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!