Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ima közben templomban csörren...

Ima közben templomban csörren a mobilom, felveszem, hogy szóljak, nem érek rá, tanár elveszi a mobilt. Jogos, hogy elkobozva tartja? ->>

Figyelt kérdés
Vasárnap délutáni misén vette el, és hazavitte, engem így elérni sem a szüleim nem tudnak, sem a barátom, és gondolom nagyon aggódnak. <- hivatalos duma, amúgy osztálytársak telóján tartjuk a kapcsolatot, de azért mégis gáz... Mennyire jogszerű, hogy nem adja vissza a telefont, hanem simán hazavitte? Majd írok még, lehet, hogy holnap (hétfőn) se adja vissza...
2010. nov. 28. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
40%
Bunkó a tanár, mise végén igenis visszakellett volna adnia, egy kis ejnyebejnye szóval. Máskor fiam,lányom kapcsold ki a telefont mise előtt. Ennyit kellett volna neki mondani neked.
2010. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim válasza:
80%
Mondjuk ha kinyomod a telefont, az is érthető tette volna a rá nem érésed nem? Nyilván nem tarthatja magánál a te magántulajdonodat de, nem kell sírni ha egyszer hülye vagy.
2010. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
79%

Nagyobb bunkóság volt az volt,hogy mise közben nem kapcsoltad ki a telefonodat. Jó nagy bőr lehetett a képeden ha ilyenkor is felveszed..Ember! Vannak bizonyos illemszabályok amit egy óvodás gyerek s tud..PL:

Templomban,moziban, orvosnál,temetésen NEM kapcsoljuk be a telefont..

A tanár helyesen tette,hogy elvette..Majd visszakapod..

2010. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
78%
A tanar nagyon is helyesen tette, hogy elvette. Igy megtanulod, hogy misen nem veszunk fel telefont, meg azert se, hogy beleszoljunk, nem erunk ra. Arra tokeletesen eleg, ha kinyomod. Nemcsak bunko vagy, de meg idiota is.
2010. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok diák már vagy 15 éve, de még tőlünk is elvette a tanár a nem iskolába (templomba) "illő" dolgokat. Pld. ha volt nálunk játék, vagy akármi. Volt olyan dolog is, amit csak évzárón adott vissza. A mobillal nyilván nem lehet megtenni ezt, de szerintem ne háborogj, mert megérdemelted azt hiszem. Egy templomban (és iskolában) az a minimum, hogy leveszem a hangerőt, és nem veszem fel.
2010. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Nem érdekel az illemszabály, az nincs államilag betartatva, a tulajdonjog viszont igen. Ebben az esetben szerintem a tanár vétett nagyobbat azzal, hogy annak ellenére, hogy nem hatósági alkalmazott, elkobozta a telefonom, és ezzel nekem kárt okozott olyan tekintetben, hogy nem tudtam tartani a kapcsolatot a szüleimmel, a két édes szülőmmel, akik feltehetőleg most is aggódnak miattam.

Nem atyai tanácsot kértem, csak egy megerősítést, avagy egy ellenérvet, hogy miért ne volna igazam.

Úgyhogy kérem a következőkben így válaszoljatok.

Köszönöm.

2010. nov. 28. 23:42
 7/67 A kérdező kommentje:
A telefon rezgő módban volt. A megcsörrenés arra vonatkozik, hogy rezgett, csak elírtam.
2010. nov. 28. 23:46
 8/67 anonim ***** válasza:
72%

"Nem érdekel az illemszabály"... hát erről van szó. Valószínűleg te is egy olyan leszel, aki x év múlva a zebrán majd halálra gázol egy családot, mert nem érdekel az "illemszabály".. ugyanis arra sincs törvény, hogy a zebránál megálljunk és átengedjük a gyalogosokat.


Gratulálok a szüleidnek, f@sza gyereket neveltek belőled!!

2010. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem vissza kellett volna adnia. Amúgy most komolyan, hogy került a tanár a képbe egy vasárnapi misén? Ezt nem nagyon értem.
2010. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
90%
De várjunk. Ha nem csörgött, akkor hogy vette észre, h hív valaki?
2010. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!