Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te mit tennél, hogy döntenél?

Te mit tennél, hogy döntenél?

Figyelt kérdés

Egy emelt Érettségire tanulnál ami csak növelné a felvételi pontjaid?(ha nem csinálod meg akkor is 320 pont megvan,programtervezőire úgy sem lesz több 300-nál (SZTE Informatikai karon)

Vagy tanulnál az egyetemre ?(értem ezalatt a programozást,és a matekot jobban)



2014. jan. 7. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Készülj az emeltre, mert utána nyáron még simán van időd fejlődni programozásból és átnézni a matekot.
2014. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy elég lesz a 320 pontod! Emeltezz!
2014. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2013-ban 240 pont volt a ponthatár,(szóval a minimum volt)

2014-ben 260 lesz a minimum ponthatár,szerintem kereken 0 az esélye annak hogy 1 év alatt több mint 80 pontot növekedjen,főleg úgy hogy ez nem olyan szak amire millióan jelentkeznek,mert matek és programozással teli tantárgyak díszítik az órarendet.

De pont ez a buktatója is, nyári szünet 2,5 hónap... az nem elég arra hogy c-vel elérjek egy használható szintet..és a matekot is használhatót szintre emeljem..

Ezért gondoltam arra hogy azt a +50-70 pontot,inkább hagyom cserébe ezért a pár hónap készülődésért.

Mert elég sok időt vesz el a profi felkészülés emelt infóra ha min. 70%-ra akarom megírni.(közép már megvan azzal számolva van 320 pontom kb..)

2014. jan. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!