Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez így nemrossz hogy csak...

Ez így nemrossz hogy csak magolással lehet az ember jó tanuló gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, semmi ész nem kell ide, pedig jó iskolába járok. Mindenki csak visszaböfögi az anyagot kívülről, néha meg csal, aztán meg kitűnő tanuló lesz.

Kétszer kellett iskolát váltanom költözés miatt, és mindenegyikben ezt láttam sajnos azért általánosítok.

Egyetem talán más, arról nemtudok nyilatkozni?



2014. jan. 15. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak magolással lehetsz jó tanuló. Te jártál rossz helyeken, az én gimimben aki magolt, sosem volt ötös.

Egyetemen sokkal jellemzőbb, hogy be kell magolni a dolgokat.

2014. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy hülyeség, ahogy van. Én csak egy gimnáziumba jártam, de sose magoltam.

Miután egy hamis állításról kérdezed, hogy rossz vagy nem rossz, sok értelme nincs a válasznak.

2014. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon kemény középsuliba jártam, mindig magoltam, mert máshogy nem tudtam megtanulni az anyagot. Annyira jó tanáraink voltak, hogy maguknak gyorsan eldaráltak mindent az órán, a diákokat meg szó szerint lesz*rták, hogy értik -e vagy sem. A következő órára úgy készzültél fel ahogy akartál.
2014. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!