Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félévkor 3-sa lettem félévkor...

Félévkor 3-sa lettem félévkor ha 2. félévben csak 5-öst szerzek ki tudom javítani 5-ösre? (Csak normális válaszokat várok! ) 7. osztály

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 16. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert két osztályzattal többet nem kaphatsz!

Nálunk is előfordult ilyen az osztályban és nem egyszer mondták el. Érettségi előtt is tájékoztattak.

2014. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hol szabály? Ilyenről még az életben nem hallottam. Akkor két osztályzattal rosszabbat se kaphat? Már nem is kell csinálnia semmit, és megvan a 2-es?


Ez legalább akkora f*sság, mint hogy a második féléves (év végi) jegybe nem számítják az első félévet…


De ezek után azt kell mondanom, hogy kérdezd meg a tanárodat, hogy mi alapján és hogyan értékel majd év végén…

2014. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt el kell ismernem, hogy mindenképpen nehéz ügy, és attól is függ, hogy hogyan lettél hármas. Ha úgy lettél hármas, hogy kegyelemből nem kettes, akkor tényleg nem sok esélyed van ötösre javítani.
2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!