Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai egyetem mechatronika...

Óbudai egyetem mechatronika vagy villamosmérnök? Melyik nehezebb, melyik ér ott többet?

Figyelt kérdés
A villamos tényleg nehéz? :(
2014. jan. 30. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő nehéz, de ne ez tántorítson el!
2014. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretem a fizikát, ötösre emelteztem, de mondhatjuk talán úgy, hogy sportoló vagyok ezért nem tudnék minden nap tanulni. Esetleg van olyan szak, ami nem kamu de nem is nagyon nehéz? (Óbudain)
2014. jan. 30. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezzel az életedet alapozod meg. Sportolásból - bár nem tudom mit sportolsz - nem biztos, hogy meg is fogsz tudni élni a később. Én első helyre a tanulást tenném, és megpróbálnám valamelyiket a kettő közül. Főleg ha emelt fizikáztál is. :-)
2014. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem a villamosmérnöki tanulhatóbb, legalábbis hozzám közelebb áll, és ott rendesebbek a tanárok

ha szakközpébe tanultam volna, oda megyek


én OE-n műszaki menedzseren vagyok, az talán nálad a 'kamu szak', de szerintem annyira nem büfé mint mondják, ellenben nem nehéz (és van villamos modul :D)


a villamosmérnöki karnak a rossz hírnevet a BME-s VIK okozza szerintem, mert na az aztán tényleg öngyilkosság, de az OE inkább gyakorlatcentrikusabb, és kevésbé szívóznak

2014. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ennek a műszaki menedzsernek még utána nézek :) köszi
2014. jan. 31. 12:36
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a sportból soha nem fogok megélni, de az az életem.
2014. jan. 31. 12:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is sportolok, mellette dolgozom is, de bevállaltam mellette egy laza gépészmérnöki szakot. A mechatronika ugyan közelebb áll hozzám, de az öt féléves robottechnika meg a programozás elriasztott.
2014. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És hogy ment?
2014. febr. 5. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Eddig minden első vizsgára sikerült, majd most kezdjük a második félévet. Felvettem 38 kreditnyi tárgyat, majd meglátom mi lesz belőle.
2014. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is az Óbudai egyetemre jár, pontosabban a Székesfehérvári intézményébe. Van ott egy tanár, ha jól emlékszem a Sáfár. Azt az embert öröm megismerni. Valami katasztrófa! :D
2014. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!