Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a magyar tanár...

Mit tegyek ha a magyar tanár utál engem?

Figyelt kérdés

Nemrég jött egy új magyar tanár, és már a második műelemzésemre add csupán kettest, amikor másoknak sokkal súlyosabb hibára add jobb jegyet.

Például az elözőnél azért adott kettest helyesírásra, mert voltak benne vesszőhibák, osztálytársamnak meg ly, j tévesztésre, elválasztási hibákra adott 4-est.

Rákérdeztem, hogy miért mégis kettes erre azzal érvellt, hogy nagyon keveset írtam.

Ez annyiban igaz, hogy 2 oldalt írtam, de a szűkös írásom miatt, ráadsul többiek, A4-es lapon A5 ös méretű helyen írtak(Ráadásul elsős betű mérettel), én meg viszonylag kevés margót hagytam.

Elöző tanárnál, mindig legjobbak között volt az érvelésem, négyes volt a legrosszabb jegy nála, most meg már négy kettesem is van, szóval kábé mehet a levesbe a továbbtanulásom...


2014. febr. 15. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, a magyar tanárok ellen nehéz cselekedni, én anno kettesre álltam magyarból, a tanár mindig leértékelte a fogalmazásaim, sulit váltottam, ez a tanár meg imád, és szín ötös vagyok még most is nála..


Ha fontosak az év végi jegyeid, szüleiddel beszéld meg az iskolaváltás lehetőségét.

2014. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

...illetve egy másik lehetőség, hogy lesz*rod, és inkább az érettségire gyúrsz rá. Ott nem nagyon tud kikezdeni, mert max fellebbezel, ha nem úgy javított, ahogy neked tetszik.

Nem olyan fontosak ezek a jegyek, az érettségi inkább.

A tanárnak meg üzenem, hogy bekaphatja! (Ugyanilyen volt az enyém is, 2-es/3-as voltam, aztán amikor ötös írásbelit rittyentettem neki az évfolyam egyik legjobb verselemzésével, csak úgy kullogott.)

2014. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod lehet tényleg iskolat váltok
2014. febr. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!