Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy álljak a szüleim elé...

Hogy álljak a szüleim elé ezzel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy egyetemet, de mivel nem érdekelt 2 hónap után a szüleim beleegyezésével otthagytam. Eljöttem arra a szakra, amiről mindig is álmodoztam, de ez még szörnyűbb, nagy a stressz, sokat követelnek... A szüleim boldogok, hogy egyetemre járok és egyetemre tudnak járatni, én viszont szomorú vagyok, mert nem elég, hogy első félévben alig sikerült kreditet szereznem, de ez a félév még rosszabbnak ígérkezik. Nem érdekel ez az egész, órákra sincs kedvem járni, teljesen kétségbe vagyok esve.
2014. márc. 24. 08:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Menj el műkörmösnek...
2014. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszélj őszintén a szüleiddel, mondd el nekik ugyanezt és kérdezd meg tőlük, hogy mit tegyél.
2014. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok megint csalodast okozni nekik. Talan a legnehezebb az egeszben, hogy nincsenek itt, es nem erzem magam biztonsagban + nincs ki tartsa bennem a lelket, ha valami rossz dolog er.
2014. márc. 24. 08:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem mondta, hogy könnyű lesz. Ráadásul, ha "órákra sincs kedved járni" akkor mit vársz? Az egyetem nehéz, sokat követelnek és sokat kell tanulni.

Szerintem ne add fel ilyen könnyen. Nekem úgy tűnik, hogy csak menekülsz. Egyik szakról a másikra. Szorítsd össze farpofáid és tanulj. :) Nehéz lesz és lehet, hogy csak nagyon nehezen fogsz haladni, de más is elvégezte az egyetemet. Neked is menni fog. Csak ne ijedj meg az első akadályoktól. Ha mindig is erről a szakról álmodtál akkor itt az ideje, hogy tegyél is az álmaidért.

Nem Feladni; Küzdeni! Kitartás! Ez a pár év elszáll és hálás leszel magadnak, hogy nem adtad fel. (És ez fordítva is igaz. Ha feladod évek múlva átkozni fogod magad emiatt.)

2014. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
50%
Hasonló helyzetben vagyok, de irj rám privátban és elmesélhetem a történetem, hátha segit. Ide nem szeretném kiirni
2014. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, ez volt az almom, de hatalmasat csalodtam, nem gondoltam, hogy ilyenek lesznek az orak.

Oszinte leszek, azert vagyok leginkabb elkeseredve, mert tudom, hogy ezt az evet ugyis ujra kell jarjam, mert nem fognak kijonni a krediteim, raadasul tudom, hogy nem fogom tudni 5 ev alatt se befejezni ezt a 3 evet.

Harmadik evben forditanunk kell majd, es mivel romaniai vagyok(es itt is tanulok), barhogy is, de nem tudok romann fejjel gondolkodni, ezert a forditas se fog menni(raadasul az en roman szokincsem arra eleg, hogy ne tevedjek el, es tudjak az uzletben vasarolni/beszelni)

2014. márc. 24. 08:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tul konnyen feladod es megunod a dolgokat. En a helyedben ezt a felevet biztosan vegigcsinalnam, es ha akkor is azt gondolod, hogy nem megy, akkor hagyd abba.
2014. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezt miért kell minden héten megkérdezni? :D

Már negyedszerre találkozom ezzel a kérdéssel.

Kamu!

2014. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
En is azt gondoltam, hogy vegigcsinalom valahogy ezt a felevet, de akkor megint odamegy egy evem, amit az allam finansziroz. Aztan mit fogok majd csinalni? Teljesen ki lesze keszulve, hogy egy evet se tudtam vegigcsinalni az egyetemen... Ismerve magam, utana elni se lesz kedvem...
2014. márc. 24. 08:59
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kerdesem, ha gondolod nyugodtan latogass meg 81%, ha ennyire nem hiszed el, amit kerdezek. Szerencse, hogy te nem vagy kamu
2014. márc. 24. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!