Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem az 5-ös töri...

Van esélyem az 5-ös töri érettségire?

Figyelt kérdés
10.-ig 5-ös voltam belőle az utóbbi két évben 4-es. Szeretném 5ösre megírni. Lehetséges lenne úgy h a tételeimet megtanulom?

2014. ápr. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából ez szerintem tanár függő. Nálunk a töritanárunknál hármasnál jobbra senki nem tudja holott előző gimnáziumomban dicséretes ötös voltam. Holott akkor csináltunk töriérettségi feladatokat és nagyon jól sikerültek, és most se sikerült sokkal rosszabbul, hogy alig vagyok hármas...

Még szerencse,hogy van egy évem.


De mindent meg lehet tanulni, pláne ha szereted.

2014. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esély, de azért időben szólok, hogy ötösre megírni nem lehet, ugyanis az írásbelit nem osztályozzák, az osztályzatba viszont a legtöbb más tárgynál erősebben számít bele a szóbeli.
2014. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
közép szintet simán meg lehet csinálni ötösre! :D
2014. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!