Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na kinek hogy ment a matek...

Na kinek hogy ment a matek érettségi? Nekem úgy jött le, hogy nagy volt a beetetés, az első része, nagyon könnyű volt, utána meg kaotikusan nehezek voltak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Az első rész könnyű volt,de a második az borzalmas.

A tavalyi matek érettségi jóval könnyebb volt,szerintem.

Várom a megoldókulcsot

2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
2005-től egyik legkönnyebb érettségi volt. 95%+-ra számítok. Csak számolási hibám volt, meg a grafikonra nem irkáltam rá a számokat, meg nem jelöltem a nullásakat.
2014. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
A kettes remélhetőleg megvan
2014. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

első része vicc volt, második nehezebb, mint amire számítottam.


szerencsére jó vagyok matekból, és minimum 90 körülire számítok, de sokkal jobban megizzasztott, mint eddig bármilyen másik. aki viszont nem olyan jó matekból, annak a második rész kifejezetten botrány volt. sok olyan feladat volt, aminél ha az ember nincs képben, akkor részpontokat se igen kap, mert egyszerűen nem tudja, hogy hogyan álljon neki.


/le lehet pontozni, mert egy nagyképű f asz vagyok, de a véleményem kérdeztétek/

2014. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát nem én pontoztalak le, tőlem ment a zöldpacsi, ahogy mindenkinek. :) Amúgy tényleg csak az általános véleményekre voltam kíváncsi, és hogy ki hogy érzékelte, mert engem is sokkal jobban megizzasztott, mint az eddigiek. Nekem olyan 70 % körülire sikerülhetett, remélem megvan, nagyon örülnék egy négyesnek belőle. Amúgy szakközepesek gondolom nektek nehezebben ment. Én is az vagyok, szóval tudom. Pl volt olyan része a feladatoknak amit még életemben nem láttam. Csak érdekelt. :)
2014. máj. 6. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!