Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik gyerekeknek fenntartot...

Kiraédua kérdése:

Létezik gyerekeknek fenntartott ügynökképzés?

Figyelt kérdés
NEM HÁZAKBA BEKOPOGÓS PORSZÍVÓÜGYNÖKRŐL VAN SZÓ! Nem ovisoknak, meg alsósoknak, hanem inkább tizenéveseknek. Sok film szól ilyenekről. Léteznek is vagy csak nagy volt a rendező fantáziája? Ha van, én hogyan jelentkezhetnék ilyenre? Sértésektől kíméljetek!

2014. máj. 11. 20:58
 1/2 anonim válasza:
Ha már itt kérdezel rá, az már annak a jele, hogy nem kellesz te oda. Egyébként a rendőrség fizet vamzeroknak iskolában, főleg drogügyek miatt (rendőr mondta), onnan fényes karrier várhat még rád.
2014. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. És egyébként azért itt kérdeztem rá mert máshol nem találtam választ, más "kérdező-oldalra" meg nem vagyok regisztrálva.
2014. máj. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!