Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van közületek olyasvalaki,...

Van közületek olyasvalaki, aki hozzám hasonlóan úgy érzi, hogy idén tutira nem fog bejutni az orvosira?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
Csak úgy érzed, vagy tényleg nincs rá reális esélyed?
2014. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
100%

A negativitás vezet oda ahova.

Tavaly én is negativan álltam hozzá mindenhez és megszivtam. Idén próbálok minél pozitivabb lenni még amikor minden kilátástalan is és úgytünik hogy egyre közelebb kerülök amit akarok.


Katonai alkalmassági vizsgálat előtt 1 héttel kiment a bokám... Gondolhatod mennyire lehettem volna pozitiv hiszen 3200m futás is volt. De megoldottam. Megcsináltam.


Rengeteget számit a hozzáállás. Ha idén nemsikerül? Mivan akkor? Fiatal vagy! Jövőre javitasz mint én idén és bekerülsz!


Soha nem szabad feladni és az önsajnálatba temetkezni hiddel! tapasztalat.

2014. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló!

Nagyon elrontottam a kémiát, úgyhogy kevés pontom lesz, a ponthatár viszont minden bizonnyal növekedni fog.

kedves második!

Köszönöm a biztatást!

2014. máj. 27. 14:01
 4/110 anonim ***** válasza:

Úgy értettem a kérdést, hogy még jól sikerült szóbelikkel is biztosan nem lesz elég pontod (pl. maxos szóbelik esetén se jön össze 360 pontnál több), vagy azért ha belehúzol, akkor bár neccesen, de sikerülhet?


Szerintem ne rágódj egyelőre ezen. Próbálj meg tanulni, hogy utána nehogy az legyen, hogy "bakker, ha kicsit ráfekszem a szóbelire, pont meglett volna", mert annál idegesítőbb nincs.

Ha a szóbelik után is kevés pontod lesz, akkor meg próbáld meg a jó oldalát nézni. Lesz egy éved, ami alatt csinálhatsz egy csomó dolgot, amire esetleg egyetem mellett nem lenne időd, kényelmesen felkészülhetsz az emeltre stb.

2014. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 A kérdező kommentje:
Jó szóbelivel kb 385 pontom lesz, de sajnos az sem elég.
2014. máj. 27. 14:43
 6/110 anonim ***** válasza:
100%

nekem tavaly nem sikerült, mert nem mentem el kémia szóbelire (ha elmentem volna, akkor pont becsúszhattam volna :S), és ez az egy év vacak volt, most olyan 405 körüli pontom lesz, de reménykedem a jó szóbeliben, és hogy a ponthatár nem fog túlságosan emelkedni, mert mindenhol csak azt lehet olvasni, hogy tuti emelkedni fog, az tény hogy valamivel többen jelentkeztek, de az nem azt jelenti, hogy mindenkinek 450 pontja lesz. Tavaly negatív voltam, és ez bizony rányomta a bélyeget!

Lényeg a lényeg, tanulj szóbelire és ha sikerül örülsz, ha nem halasztasz és jövőre bent leszel!

Sok sikert :)

2014. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sokat segítettél!:)
2014. máj. 27. 15:57
 8/110 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező, ha nem vesznek fel idén, majd felvesznek jövőre. Semmivel sem leszel lemaradva.
2014. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 csakegypali ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


Én körülbelül 400-410 pont között saccoltam a szóbelik függvénye az egész. De ne add fel, hiszen még senki nem tudhatja hogy milyenek lettek az átlagok. Lehet hogy ebben az évben is stagnálni fog vagy éppen 385 pont lesz:D haha:D nem lehet tudni de ne add fel:) én is szomorú vagyok mert sokmindent elrontottam de maximum kihagyok énis egy évet:)

2014. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
100%

Én nem orvosira jelentkeztem, ezért érdemben nem tudom hozzászólni a kérdésedhez.

Csak azt akarom megírni, hogy örülök, ha később ilyen orvosok lesznek, mint amilyenek ti vagytok. Rengeteg kérdésben olvastam, hogy ha nem sikerül, akkor majd jövőre újra érettségiztek és akkor megpróbáljátok újra. Ez nagyon szép dolog, hogy ennyi kitartásotok van és ennyire elhivatottak vagytok az orvosi szakma iránt. Sok sikert szeretnék kívánni mindenkinek!!! :)

2014. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!