Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi utáni tájékoztató...

Az érettségi utáni tájékoztató- (14:00) és záróértekezleten (15:30) is részt kell vennem, vagy elég ha csak az eredményhirdető értekezletre (16:00) megyek el? Egy diák - 2014

Figyelt kérdés
Nem nagyon mondták el..

2014. jún. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon összekevertél, mert tájékoztató értekezlet a szóbeli előtt van. Az eredményhirdetőre kell menni. A záróértekezleten csak a vizsgabizottság vesz részt (kivéve, ha valakit a szóbelin elkövetett szabálytalanság miatt meg kell hallgatni.

Amennyiben viszont olyan csoportba vagy beosztva, ahol csak emeltezők vannak, akkor azért kell elmenni a tájékoztatóra, mert ott mondják el a szóbeli vizsga eredményeit, valamint az írásbelire benyújtott észrevételek eredményeit.

2014. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hááááááát ez jó kérdés....

Mivel az eredményhirdetés a végén van ezért elég arra szerintem.


De azért nemolyan jó érzés az amikor mindenki áll, a tanárok beszélnek, temeg betoppansz, h hééééé :)))

Kicsit kellemetlen, de szerintem problémának nem probléma.

2014. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert ugyebár a szóbeli most lesz pénteken (június 6-án), ez a 3 értekezlet pedig június 17-én. és nem tudom h az előző kettőnek mi is a funkciója.
2014. jún. 3. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
..de most már kapisgálom. Köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 3. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!