Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű szóbeli földrajz...

Emelt szintű szóbeli földrajz érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Holnap után megyek, de mivel nem voltam még szóbelim, eléggé félek tőle. Mennyire nehéz összehozni 80-85%-ot legalább, ha tanultam rá és ott lesz az atlasz segítségnek? A két tételnek együtt kell kb. 15 percnek lennie vagy külön-külön? Hogyan lesznek megadva a tételek? Olyanok, mint például az Európai Unió, lemezmozgások, a Távol-Kelet gazdasága? Vagy ennél összetettebb kérdések lesznek? Vagy ugyanaz lesz rajta, mint ami témaköröket megadtak, mint "a kőzetlemez-mozgások következményei, a hegységképződés és a hegységrendszerek"?

2014. jún. 4. 19:39
1 2
 11/16 Dilinka válasza:
Én is szerdán megyek, de iszonyatosan félek.
2014. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szmotyi1995 válasza:
Köszi a segitséget, igy már két tételt 4 tételt a negyvenből már tutira tudok... :D
2014. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na, gyerekek, mit húztatok végül? Hogy sikerült?
2014. jún. 12. 19:38
 14/16 Szmotyi1995 válasza:
43 pontom lett az 50ből, 12. tételt.. Szélrendszerek, illetve Magyarország közlekedése és kereskedelme... összesen 83%-os lesz irásbelivel együtt :)
2014. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy csak a középszintű szóbelin mondják meg az emelt eredményét. De ahogy az eddigi műveim, szerintem ez se lesz 70% feletti.
2014. jún. 13. 01:16
 16/16 Szmotyi1995 válasza:
Igen, akkor mondják meg, de ismertem az elnököt (aki engem ezért nem pontozhatott félreértés végett)
2014. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!