Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha infó érettségin 1-es a...

Ha infó érettségin 1-es a szóbelim de amúgy 3-mas írásbelit írtam akkor megbuktam?

Figyelt kérdés
Az infót csak azért választottam érettségi tárgynak, mert ugye 5 tárgy kell. Ebből mindig 5-ös voltam, meg csak 20 tétel van ebből is. Szóval nem tartottam túl nehéznek. De szóbelire kb. annyit készültem,hogy elolvastam 1x a 20 tételt. Igazából nem nagyon érdekel, 2-es nekem bőven elég lenne. Okj-re megyek és ott nem számít hányas csak legyen meg. Ezért se törtem magam nagyon, inkább a többi kötelezőkre. Meg kiszámoltam, hogy ha 1-es a szóbelim akkor is megvan a 2-es. De pár perce olvastam, hogy a szóbelin is el kell érni valamennyi százalékot akkor is ha 5-ös írásbelit írtam különben bukta... Hogy van ez?
2014. jún. 13. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

el kell énred valahány % ot ott is

2014. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy szóbeli egyes, mivel az egészre kapsz osztályzatot.
2014. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál 3-as írásbelit (ha még egy m lenne benne, akkor hármmas lenne), mert nem osztályozzák, csak egyben az egészet.

Külön el kell érni 12%-ot, azaz 4 pontot. Aki erre nem képes, az megérdemelten bukik.

2014. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. Még egy kérdésem lenne. Ha elérem a 4 pontot akkor átmentem kettessel ugye? Illetve ha húztam egy tételcímet és 4-5 kérdés szerepel a papíron, amiből én csak egyre tudok válaszolni akkor megvan a 12% ?
2014. jún. 13. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem én vagyok az érettségiztető tanárod, nem tudom.
2014. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eléred a 4 pontot, és összesen 38-at, akkor átmész, azt nem lehet így megmondani, hány kérdésre kell válaszolni. Jobb azért, ha készülsz.
2014. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hozzá hülye, nem is ezért félek tőle,hiszen nap, mint nap órákon át a számítógép előtt ülök és azért egér, billentyűzet, internet..stb. dolgokról nyilván tudok annyit beszélni, hogy kapjak 4 pontot. Illetve van olyan tétel, ami a kötelezők közt is szerepel, pl. a nyelvtan tételek közt és az infóban is van kommunikáció, ami hasonló... De vannak tételek amelyekben egyes szavakról még nem is hallottam, sőt van amit kimondani se tudok... Ezektől félek. :/
2014. jún. 13. 20:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 40%-os írásbelit írtam. Tehát pont 3-as.
2014. jún. 13. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem félni kéne tőlük, hanem készülni. Még egyszer: csak az egészet egyben osztályozzák.
2014. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De nem mindenből 25%-ot kell elérni?Vagy most mivan?
2014. jún. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!